Tak skończyliśmy w Minilidze

W ostatnim czasie lubujemy się w strzelaniu bramek w końcowych fazach meczu. Przeżywamy thriller, który widocznie nas jara…

Strassenbande

Zagraliśmy z obecnymi liderami 4. ligi Miniligi, przegrywając 6:18. W pierwszej połowie 2 bramki, w drugiej 4.

Cóż tu dużo mówić – mimo prowadzenia 2:0 wielkoludy 10. lipca przykryły nas swym cieniem.

Skład: Norbert Polak, Paweł Ptaśnik, Grzegorz Krasicki, Rafał Kościółek, Mateusz Cierpik, Rafał Bochenek, Jakub Mączeński, Oleksii Soldatenko, Wojciech Wąsik, Tymoteusz Grabowski, Stanisław Smoczyński.

Asysty: Mateusz Cierpik (2), Rafał Kościółek (1), Stanisław Smoczyński (1), Rafał Bochenek (1).

Bramki: Rafał Bochenek (2), Rafał Bochenek (1), Grzegorz Krasicki (1), Tymoteusz Grabowski (1), samobój.

JKS Huwdu

Walka trwała do końca. Każdej drużynie bardzo zależało na zdobyciu 3 punktów w tym spotkaniu. Przeciwnicy mieli dużą przewagę pod względem warunków fizycznych. I mimo, że nieraz odpychaliśmy się od nich jak tyczki, nie poddaliśmy się i to my wyszliśmy z tego meczu zwycięsko rezultatem 4:3. Pierwszy raz w historii klubu bramkarz otrzymał u nas notę 10! Radość 12. lipca na Kamieńskiego nie znała końca, tym bardziej, że pierwszy raz w historii wygraliśmy na tym niegdyś strasznym dla nas boisku.

Skład: Norbert Polak, Artur Zawadzki, Michał Pilch, Hubert Biedermann, Mateusz Cierpik, Stanisław Smoczyński, Wiktor Pietrzykowski, Adrian Kruba.

Asysty: Adrian Kruba (2), Norbert Polak (1), Wiktor Pietrzykowski (1).

Bramki: Stanisław Smoczyński (2) Mateusz Cierpik (1), Hubert Biedermann (1).

Obroniona Jerozolima

Na Kamienskiego przyszło nam się również zmierzyć 16. lipca z fc diablo i tymi, których dobrali. Niebiosa nam dopomogły, gdyż mimo przegrywania 1:4 po pierwszej połowie, walczyliśmy do końca, uzyskując remis 6:6. Przeciwnicy przeważali techniczną i zorganizowaną grą, lecz nasz nadzwyczaj ofensywny skład zyskiwał siłę z minuty na minutę.

Skład: Norbert Polak, Wiktor Pietrzykowski, Paweł Ptaśnik, Filip Gwiżdż, Rafał Bochenek, Patryk Hajduk, Jakub Mączeński, Oleksii Soldatenko, Paweł Myszkowski, Jakub Puto.

Asysty: Filip Gwiżdż (2), Patryk Hajduk (2), Jakub Mączeński (1), Jakub Puto (1).

Bramki: Filip Gwiżdż (2), Rafał Bochenek (2), Jakub Puto (2).

Transfery gwiazd

Do Łucznika, na razie do kadry sparingowej, przybyły dwie wybitne postacie. Pierwszą z nich jest wracający po rozłące Patryk Hajduk, który pierwszym klubem pozostaną Sportowcy Nałogowcy. Kolejnym piłkarzem z tego zespołu jest chyba najszybszy zawodnik na krakowskich orlikach, Jakub Puto.

Kac Kraków i podsumowanie Miniligi

Profil Łucznika na Facebooku opisał ostatni mecz ligowy i podsumował sezon w naszym wykonaniu.

Konkurs na ulubionego zawodnika rozstrzygnięty

W międzyczasie zorganizowaliśmy głosowanie. Głosowało ponad 80 osób, wpis dotarł do prawie 1500!

Zwyciężył Grzegorz Krasicki, wyprzedzając Huberta Biedermanna zaledwie o 13 pkt. Za jakiś czas obydwaj otrzymają nagrodę – pierwszy za bycie ulubionym zawodnikiem kibiców, drugi wyróżnienie od prezesa za bycie największym, młodym talentem Łucznika.