Sparingowa kula zagadek, czyli wieści z Łucznika

Ten tydzień upłynął dla nas pod znakiem przygotowań. Obraz jednak wyłania się niejasny. Rozegraliśmy 4 sparingi i mecz wewnętrzny.

We wtorek przegraliśmy z Supa Strikas 6:16. Pierwsza połowa to ruszanie się jak muchy w smole, druga to kabaret, choć po nawrzeszczeniu trenera Polaka na drużynę, jakieś 350% lepsza.

Skład: Jan Szewczyk, Filip Janowski, Jakub Mączeński, Paweł Ptaśnik, Hubert Biedermann, Rafał Kościółek, Jan Doerre, Michał Magiera, Adrian Kruba oraz Stanisław Magiera na prawie kazusu rodzinnego, zawodnik testowany oraz Norbert Polak.

Asysty: Filip Janowski, Jan Doerre, Michał Magiera, Stanisław Magiera.

Bramki: Rafał Kościółek (2), Filip Janowski (2), testowany.

W czwartek odbył się mecz wewnętrzny, którego wynik rozstrzygał się do ostatnich minut spotkania.

W sobotę jedyny raz byliśmy z siebie dumni. Zremisowaliśmy z Ultra Games II 10:10. Pierwszy raz udało się wprowadzić jako taką dyscyplinę. Mogliśmy wygrać, ale polecieliśmy do przodu bez głowy na własne życzenie… Niemniej, ten mecz coś wniósł do poprawy naszej sytuacji. Tym bardziej, że po statystykach widać, że każdy wniósł coś do gry, a nie, że opieraliśmy ją na parazasadzie ,,laga na Robercika”.

Skład: Jakub Konieczny, Grzegorz Jabłoński, Łukasz Janeczko, Hubert Biedermann, Mateusz Cierpik, Stanisław Smoczyński, Michał Pilch, Oleksii Soldatenko, Eryk Iwaszko, Igor de Rola Gumowski, Mateusz Jajkiewicz.

Asysty: Eryk Iwaszko (2), Hubert Biedermann (2), Mateusz Jajkiewicz (2), Grzegorz Jabłoński (2), Oleksii Soldatenko, Mateusz Cierpik.

Bramki: Hubert Biedermann (3), Stanisław Smoczyński (2), Mateusz Cierpik, Mateusz Jajkiewicz, Grzegorz Jabłoński, Michał Pilch, Igor de Rola Gumowski.

Niedziela to była istna katastrofa. Ani dyscypliny, ani kondycji, ani celności, ani bramki, ani obrony. I do tego sałatka koncepcji. Przegraliśmy 17:35 z Galaxy Dream (choć trzeba zaznaczyć, że wynik jest umowny, a też liczenie czasu meczu ze strony Galaktycznych było kontrowersyjne, tym bardziej, że to nas było mniej, więc było to na zasadzie: ,,A nawbijamy se więcej bramek”). Spotkanie nie należało do przyjemnych, mimo porażki, do której się przyznajemy. Przegraliśmy również z KS Cisowianką 11:12, choć tu też są pewne wątpliwości co do liczby bramek przeciwnika, ale uznajemy już, że skoro nie potrafiliśmy jasno zdominować rywala, to prawdopodobni zwycięzcy piszą historię.

Skład na mecz z Galaxy: Norbert Polak, Wiktor Pietrzykowski, Patryk Hajduk (były zawodnik, na ten mecz o statusie testowanego), Mateusz Cierpik, Hubert Biedermann, Michał Magiera, Grzegorz Krasicki.

Asysty: Patryk Hajduk (3), Grzegorz Krasicki (2), Norbert Polak (2), Mateusz Cierpik, Hubert Biedermann, Michał Magiera, Wiktor Pietrzykowski.

Bramki: Hubert Biedermann (8), Mateusz Cierpik (4), Patryk Hajduk (4), Grzegorz Krasicki (1).

Skład na mecz z Cisowianką: Norbert Polak, Paweł Ptaśnik, Grzegorz Krasicki, Filip Gwiżdż, Stanisław Smoczyński, Kacper Mucha, Jan Doerre, Wiktor Pietrzykowski.

Asysty: Kacper Mucha (5), Filip Gwiżdż (1), Wiktor Pietrzykowski (1), Jan Doerre (1), Grzegorz Krasicki (1).

Bramki: Filip Gwiżdż (5), Kacper Mucha (2), Wiktor Pietrzykowski (2), Stanisław Smoczyński (2).

W czwartek czeka nas o 18. mecz z Groblanką w Minilidze przy ul. Aleksandry 21 – są trybuny, więc chętnych kibiców zapraszamy do kontaktu! Być może będą też kolejne spotkania, trwają negocjacje.

Czy wreszcie nie dostaniemy w tyłek, tylko się ogarniemy i zaczniemy wygrywać? O tym dowiecie się już wkrótce. Niemniej, zachęcamy do dopingu, to na pewno pomoże.

Śledźcie nas w naszych mediach. Zachęcamy serdecznie do subskrypcji i polubień. Wkrótce pojawi się tam jeszcze więcej materiałów 😎

https://isidorium.com/iks-lucznik-krakow/ (tu wszystkie materiały – ostatnio weszły nowe opisy zawodników, wkrótce będą nowe karty w pokazie zdjęć)

https://www.facebook.com/ikslucznik (tu najświeższe wiadomości)

https://www.instagram.com/iks_lucznik_krakow/ (tu informacje i anegdotki)

https://www.tiktok.com/@ikslucznik (tak, wiem, nic tam ostatnio nie było nowego – mam nadzieję, że za jakiś czas się to zmieni).

Proszę serdecznie o wsparcie mej działalności kupnem książki/książek:

Z góry serdecznie dziękuję za każdy zakup

Leave a Reply