black smoke coming from fire

Ukraina jest karana za aborcje?

„Naród, który zabija własne dzieci, staje się narodem bez przyszłości” – Jan Paweł II, Kalisz, AD 1997. Nie chodzi o to, że to, co czyni Rosja, nie jest barbarzyństwem. Chodzi o to, że nam się wydaje, że nieodpokutowane grzechy, zwłaszcza te wołające do Nieba, będą rozliczone tylko po śmierci, w postaci duchowej. Zupełnie tak, jakby Bóg nie panował nad niczym na Ziemi i miał władzę jedynie nad ludzkimi duszami, a nie jest to prawdą, co wiemy z kart Pisma Świętego.

Kamil Piątkowski napisał na swym profilu na jednym z portali społecznościowych:

„Współczuje cały świat Ukrainie. Zanim ktoś zapyta w ramach tej wojenki: „Dlaczego Pan Bóg pozwolił, aby ginęli niewinni?”, zapytam: „Naprawdę niewinni?”.

Na Ukrainie każda pani w stanie błogosławionym do 12 (!) tygodnia ciąży, bez podania przyczyny i na koszt państwa może „dokonać wyboru” wobec swojego dziecka – zdrowego, chorego, każdego. 12 tydzień to już naprawdę duży człowiek. Wygląda na to, że są w czołówce europejskiej. W ciągu 20 lat podobno 40 milionów Ukraińców zostało ofiarami „wyboru”. Ta krew ich małych rodaków, którą przelali, wołały o pomstę do Nieba. A reszta Europy? Wyparła się swojego chrztu na rzecz ideologii masońskiej (człowiek jest bogiem, róbta co chceta). No to teraz czas na konsekwencje. Na Ukrainie się nie skończy. (Na Rasiję też przyjdzie czas)”.

Dane z: http://www.johnstonsarchive.net/policy/abortion/#SS

Autor dodał, że św. Maksymilian Maria Kolbe mógł wyrzec prorocze słowa:

Poniżej zaś nagranie św. Jana Pawła II, który z wielką troską nawoływał narody świata do nieczynienia tej ogromnej niesprawiedliwości, jaką jest mordowanie dzieci, nie dawanie im szans na narodziny. Bóg bowiem nie pozostaje obojętny na głos niewinnych.

Pamiętam też, że istnieje proroctwo, które mówi, że Ukraina zostanie mocno zniszczona, a Rosja przejdzie przez Europę, ale nie wiem, gdzie można to znaleźć, więc jeśli Państwo mieliby link, to zachęcam do zamieszczenia poniżej w komentarzu pod tym artykułem – tak wygląda opcja publikowania:

Proszę serdecznie o wsparcie mej działalności kupnem książki/książek:

Z góry serdecznie dziękuję za każdy zakup

Leave a Reply