pluto costume

Disney uległ żądaniom Sodomy. W jego produkcji pojawi się akt homoseksualny

W filmie animowanym „Buzz Astral”, który jest zapowiedzią serii „Toy Story”, pojawi się scena z homoseksualnym pocałunkiem, mimo że została wcześniej wycięta.

Aktywiści Pixar Animation Studios 9 marca wydali oświadczenie, twierdząc, że Disney cenzurował homoseksualizm w swych filmowych produkcjach. Gomoryci żądają ponadto zaangażowania się ze strony Disneya w walkę wobec wprowadzonego niedawno przez gubernatora Florydy Rona DeSantisa prawa „Don’t Say Gay”, która zabrania organizowania dla przedszkolaków i młodych uczniów pogadanek na temat orientacji seksualnej i tożsamości płciowej, a w przypadku jej złamania, rodzice mogą pozwać szkołę. Skrytykowany przed sodomitów został również prezes Disneya, Boba Chapka, który nie sprzeciwił się nowemu prawu, ale pod wpływem akcji LGBT przeprosił to środowisko za… zawiedzenie ich zaufania.

We wspomnianym filmie Alicia Hawthorne wciela się w Azo Udubę, homoseksualistkę, pochodzącego do tego z mniejszości etnicznej, która nie ukrywa swego upodobania do koleżanki.

Nie przeciwdziałasz obronie prawa naturalnego – musisz przeprosić. Nie promujesz postaw Sodomy i Gomory w swoich filmach – musisz przeprosić. Czekam, aż zaczną nas wsadzać do więzień za przestrzeganie prawdziwej miłości, opartej na ludzkiej naturze, a nie na żądzach i wymysłach ideologów. Wyjdźmy, jak Lot, byśmy nie mieli udziału w ich niskich pobudkach, abyśmy nie poginęli, lecz rozmnażali się i czynili sobie Ziemię poddaną, zgodnie z prawem Bożej, wiecznej miłości.

Źródło: PCh24.pl, Rytmy.pl, Filmweb.pl, pl.IGN.com

Proszę serdecznie o wsparcie mej działalności kupnem książki/książek:

Z góry serdecznie dziękuję za każdy zakup

Leave a Reply