Dezerter z wojska polskiego znaleziony martwy w mieszkaniu w Mińsku

Emil Czeczko nie żyje.

Został znaleziony rano. Komitet Śledczy Białorusi śledztwo. Nie wiadomo, czy powiesił się sam, czy pomógł mu seryjny samobójca, znany z działalności w Polsce w okresie po katastrofie smoleńskiej.

Szkoda gadać o jego kłamstwach na temat Polski, najbardziej absurdalnie brzmi to, że miał codziennie zabijać około 20 migrantów w imieniu państwa polskiego podczas służby na granicy białoruskiej…. Człowiek dodatkowo znęcał się nad własną matką, co uprawomocnił wyrok pod koniec grudnia. Drastycznego opisu nie przytoczę.

Nie wiem jednak, dlaczego taki był. Interesujące jest, jakie miał relacje z ojcem. Być może też nie radził sobie z problemami, korzystając z alkoholu i z marihuany.

Uczynił złe rzeczy, uciekł przed odpowiedzialnością i był wykorzystywany przez propagandę białoruskiego reżimu, kłamiąc na temat Polaków. Mimo tego, szkoda mi go. Właśnie tym bardziej, że uczynił tyle złych rzeczy. Należy się za niego modlić. Mimo, że był zdrajcą Ojczyzny. Może żałował i za to go powiesili. Gorzej, jeżeli sam się powiesił. Nie wiemy. Tak kończą judasze – tragicznie. Niemniej, dlatego módlmy się, a Dobry Bóg albo przekieruje te modlitwy w jego intencji albo przekaże, być może, dla zbawienia Polaków i Białorusinów.

Źródło: DoRzeczy.pl, Kresy.pl, TVP.Info, wMeritum.pl, Temi.pl

Zdjęcie: Telegram Białoruski Komitet Śledczy

Proszę serdecznie o wsparcie mej działalności kupnem książki/książek:

Z góry serdecznie dziękuję za każdy zakup

Leave a Reply