To było niewiarygodne… Historyczne zwycięstwo Łucznika

Każdy mecz jest historią, ale ten zapisze się w sposób szczególny. Pierwszy raz nasz klub odniósł tak druzgocące zwycięstwo.

IKS Łucznik Kraków pokonał w sparingu KS Płomień Kraków wynikiem aż 16:3. Po niemal 9 miesiącach ciężkiej pracy z zespołem mogliśmy cieszyć się tak niezwykłym osiągnięciem. Częściowo widać było także efekty intensywnego okresu przygotowań, który kończymy jutro na tym samym stadionie przy ul. Osiedle Oświecenia 30. Mamy jeszcze nad czym pracować, niemniej taki wynik świadczy o tym, że poszliśmy kilka kroków do przodu w drużynowym rozwoju.

Przeciwnikom serdecznie dziękujemy za spotkanie, wykazywali się groźnymi akcjami w ofensywie i rewelacyjnymi interwencjami bramkarza.

Można także wspomnieć, że chyba pierwszy raz wszyscy nasi zawodnicy mogli wystąpić w klubowych koszulkach, co na pewno pomogło w jednomyślności i dumie z reprezentowania barw Łucznika.

W składzie IKS-u wystąpili:

Krzysztof Biskup, Eryk Iwaszko, Oskar Iwaszko, Artur Zawadzki, Kacper Mucha, Tymoteusz Grabowski, Hubert Biedermann, Stanisław Smoczyński, i Jan Doerre. Wśród debiutantów w meczu zewnętrznym byli Marcin Zagórny i Adrian Kruba oraz jeden na razie testowany gracz. Trenerem prowadzącym drużynę w tym meczu Norbert Polak.

Tak wyglądają statystyki:

Asysty: Stanisław Smoczyński (4), Hubert Biedermann (4), Tymoteusz Grabowski (3), Kacper Mucha (2), Adrian Kruba (1).

Gole: Tymoteusz Grabowski (4), Adrian Kruba (3), Hubert Biedermann (3), zawodnik testowany (2), Jan Doerre (1), Eryk Iwaszko (1), Kacper Mucha (1), Stanisław Smoczyński (1).

Zapraszamy również do polubienia lub odwiedzenia naszych profili:

https://isidorium.com/

https://www.facebook.com/ikslucznik

https://www.instagram.com/iks_lucznik_krakow/

https://www.tiktok.com/@ikslucznik

Poniżej fotorelacja: