5 kg pierogów zeszło po Świętach. Przynajmniej tyle po meczu z Galaxy

IKS Łucznik Kraków 18 stycznia przegrał z Galaxy Dream 1:12 przy ul. Osiedle Kalinowe 18 na orliku pod balonem Młodzieżowemu Domu Kultury im. Janusza Korczaka.

To pierwszy sparing w nowym roku. Zespoły zmierzyły się tym razem w grze 7×7. Drużyna Michała Studziżby wystąpiła jak dotąd w najmocniejszym składzie w historii starć z IKS-em. Straciliśmy także najmniej bramek. Mogliśmy przetestować także kilku zawodników. Tyle z pozytywów.

W związku z zainteresowaniem piłkarzy, Łucznik już w styczniu rozpoczął swoje treningi. Praca ostro wre. Wciąż szukamy także wzmocnień. Kilka już przybyło. Do zespołu dołączyli Wiktor Pietrzykowski grający w Ultra Games z 3. ligi Miniligi oraz Wojciech Wąsik i Adam Balcerowski z Ministrantów Łagiewniki.

W meczu wtorkowym wystąpili: Jakub Konieczny, Mateusz Jajkiewicz, Jakub Mączeński, Wojciech Wąsik, Mateusz Polak, Kacper Sadowski, Stanisław Smoczyński, Paweł Brzeziński, Jan Doerre, Wiktor Szumiński, Artur Zawadzki, Igor De Rola Gumowski oraz Norbert Polak. Trenerem głównym Norbert Polak, asystentem Jakub Mączeński.

Poniżej nieco zdjęć:

Leave a Reply