Patent na Auschwitz. Metody te same. Tylko inna materia

Muzeum Auschwitz w imieniu żydów i premier Morawiecki w imię jakowej świętości stwierdzili, że protest wolnościowców z odwołaniem się do Holokaustu godzi w pamięć. A może tę pamięć przywraca, tylko stawia w nowym świetle innych wydarzeń, jakie obecnie się dzieją?

Konfederacja Wolność i Niepodległość wczoraj (14 XII) zorganizowała protest przed Sejmem o nazwie ,,stop segregacji sanitarnej”.

Kontrowersje wzbudził baner z napisem ,,Szczepienie czyni wolnym” nawiązujący do „Arbeit macht frei” z bramy obozu w Auschwitz.

Do przedmiotu odniosło się Muzeum Auschwitz:

Ciekawe jednak, że wielu żydów samych wykorzystuje tę wielką tragedię do manipulowania historią, m.in. tworząc oskarżenia w kierunku naszego kraju, jakoby to nie myśmy ich ratowali, ale to my właśnie… mordowaliśmy. Co aliści ważniejsze – na banerze nie było bezpośredniego napisu ,,Praca czyni wolnym”, lecz alegoryczne porównanie z użyciem innego napisu. Nie wolno tworzyć patentu na frazę słowną. Inaczej można wprowadzić karę za myślozbrodnię na wzór nazistowskich Niemiec.

Sprawę skomentował prezes partii KORWIN. Pozostawmy atoli konotacje związane z jego wypowiedziami na temat Hitlera na boku. To jest jego zdanie, nawet jeśli szokujące. Trzeba się natomiast skupić na tym, co zawarł w poniższym wpisie – a są tam interesujące dane i porównanie:

Prezes Ruchu Narodowego Robert Winnicki zwrócił uwagę na obłudę lewicowego establishmentu:

Do oburzenia odniósł się również prezes Konfederacji Korony Polskiej, Grzegorz Braun, który wskazał, że sam ma w rodzinie osoby, których dotknęła ta ogromna tragedia:

Segregacja żydów czy niezaszczepionych posługuje się tymi samymi metodami. Przerażające jest jednak to, że tym razem nie uczestniczy w tym tylko jakiś jeden rząd, ale cała grupa interesantów i wykonawców na świecie. Wirus jest, uderza w zdrowie, jest niekiedy śmiertelny, lecz walka z nim musi szanować wolność i przedsiębrać kompleksowe środki, a nie tylko jeden w postaci szczepionek, które i tak nie daję pełnej gwarancji i się dezaktualizują.

Poniżej jedna z relacji z wydarzenia:

Źródło: DoRzeczy.pl, wPolityce.pl, Twitter, Isidorium

One thought on “Patent na Auschwitz. Metody te same. Tylko inna materia

Leave a Reply