Robienie z ludzi głupa, czyli przykład naciągania relacji przez lewicowców

Z prostego rolnika zrobili faszystę i niszczyciela Wigilii.

Ostatnio opisywaliśmy sprawę poniżania ludu pracującego przez aborcjonistkę, Martę Lempart (https://isidorium.com/2021/11/30/czy-w-siedzibie-pis-odbywaja-sie-orgie-satanistyczne-ze-sprzataczce-nie-wolno-sie-tam-zatrudnic/). Teraz przyszła runda druga udowadniania, jak to lewica dba o prawa uciskanych i walczy o wolność niewiast.

W Sztumie odbyła się manifestacja Strajku Kobiet, któremu przewodziła Marta Lempart i towarzyszyli dziennikarze lewicowych mediów. Happening, jak to mówią mądrowato z angielska, zakłócił niespodziewanie widok spokojnie stojącego sobie pana z mopem i wiadrem, który nie chciał przerywać przemowy, na co wskazywałaby raczej jego gestykulacja z filmu. Na wiadrze zaś widniał napis: „będziesz sprzątać sama”, co było nawiązaniem do ataku pani Marty na budynek i na odważną sprzątaczkę. Za jakiś czas podszedł do niego jeden z redaktorów wraz z jedną z aktywistek i zaczęła się dyskusja.

– Czy to jest z powodu nadchodzących świąt Bożego Narodzenia taki apel, czy dlaczego tak ma Pan napisane? – zapytał gościa. Ten odpowiedział, że to nawiązanie do wyżej wspomnianego wydarzenia.

Redaktor powiedział, że godzinę po wydarzeniu było tam już czysto. Nie wiem, czy Lempart i spółka to posprzątali, czy biedna pani sprzątająca, ale skoro aktywistka miała zamiar posprzątać, to po co zaatakowała sprzątaczkę? Czy naprawdę sensowne było stwierdzanie, że jest jednym z mafiosów, bo pracuje dla zorganizowanej grupy przestępczej? Czy prawnik, którym jest z wykształcenia, powinien balansować na granicy prawa, dawać taki przykład i naruszać czyjeś mienie oraz mir domowy?

– To jest prezent od kobiet z ziemi sztumskiej – zaczął tłumaczyć gość.

– A czemu ich nie ma?

– Haha, bo są w pracy!

Czyli w tym czasie po prostu ciężko pracowały, delegując dzielnego mężczyznę.

– Same kobiety powiatu sztumskiego zadecydowały, myśmy, mężczyźni do tego w ogóle się nie wtrącali – dodał.

Bitwa słowna się toczyła. Ciemna strona mocy stosowała różne chwyty. W pewnym momencie obrońca Gondoru odpowiedział:

– Zawsze tak było, że jeżeli jest podczas ciąży albo porodu albo dziecko zagrożone albo matka, zawsze się ratuje życie pewniejsze.

Redaktor stwierdził, iż rzekomo zawsze ważniejsza jest matka, zupełnie tak, jakby dziecko nie odczuwało cierpienia, jakby matka była pełnoprawnym człowiekiem, a jej dziecko już nie. I w taki sposób mąci się w głowach niewiast, w taki sposób antagonizuje się macierzyńską miłość i dobro niewiasty.

Następnie dziennikarz stwierdził, że mężczyzna z mopem przyszedł po to, by ogłosić światu, że na Święta kobiety mają… sprzątać. Oto profesjonalizm „wolnych” mediów.

– Niewiedza generowana przez Kościół Katolicki u takich ludzi do tego właśnie doprowadza. Jak słyszeliście, Pan jest obrońcą drzwi do kościoła – skwitował szyderczo. Brakowało mi tylko wzmianki, że ów gość jest przykładem niemiłosiernych katolików, którzy nie chcą teraz wpuszczać migrantów i dezynfekują osoby LGBT, popierają spiskowe teorie o szczepieniach, a żydami i czarnoskórymi gardzą. A przecież papież powiedział…

Źródło: DoRzeczy.pl, Tysol.pl, TVP.Info, Isidorium

Leave a Reply