Segregacja to za mało. W ojczyźnie Hitlera zapłacisz lub trafisz do więzienia za niezaszczepienie się

Austria chce wprowadzić kary finansowe za nieuczestniczenie w eksperymencie medycznym.

Ministerstwo Zdrowia przygotowało projekt ustawy. Od 1 lutego AD 2022 za nieprzyjęcie preparatu możesz otrzymać do 3600 euro, a 1450 za niewzięcie dawki przypominającej. Zamiast tego możesz również spędzić 4-tygodniowe wakacje w więzieniu. W przypadku narażania innych na „poważne ryzyko” lub nie wykonania rozkazu, stracisz 7200 euro.

Urząd okręgowy (powiatowy) dwukrotnie przypomni nieposłusznemu poddanemu o konieczności zaszczepienia się, a w przypadku odmowy uruchomi powyższe procedury. Niemniej policja nie będzie doprowadzała mieszkańców Austrii siłą do punktów keczupowania.

Finalna wersja projektu ma być gotowa do 6 grudnia, gdy to minister zdrowia i minister ds. konstytucji, naukowcy i prawnicy przedyskutują sprawę i postarają się wyręczyć św. Mikołaja w rozdawaniu prezentów takim właśnie podarunkiem. Obowiązek nie będzie dotyczył osób poniżej 12 r. życia, być może też nie obejmie niewiast w ciąży i osób o przeciwskazaniach zdrowotnych. Jest też pomysł, by osoby, które nie udowodnią zaszczepienia się, były karane finansowo co pół roku.

Do rozmów zaproszono polityków opozycji z wyjątkiem Austriackiej Partii Wolności, która zdecydowanie przeciwstawia się przymusowi strzykawek.

Gdy lepszy sort, oczywiście zdaniem władzy, bez winy tych osób, czyli zaszczepieni i ozdrowieńcy spokojnie zażywają sobie życia, nieszczepieni mają przed sobą zamknięte restauracje, kawiarnie, kluby, hotele, teatry, kina, usługi fryzjerskie, siłownie, sklepy z artykułami spoza pierwszej potrzeby. Wyjątkiem są dzieci poniżej 12 r. życia. Także osoby zaszczepione jedynie 1. dawką, lecz tylko do 6 grudnia. Wszędzie tam i tak trzeba nosić maski FFP2. Niezakeczupowani nie mogą również wychodzić z domu poza koniecznością pracy, zakupów, ćwiczeń fizycznych lub porady lekarskiej.

Źródło: Kresy.pl, transport-publiczny.pl, Cowzdrowiu.pl, DoRzeczy.pl, WolneMedia.net, Foliarz.pl

2 thoughts on “Segregacja to za mało. W ojczyźnie Hitlera zapłacisz lub trafisz do więzienia za niezaszczepienie się

Leave a Reply