IKS Łucznik Kraków 2:12 Mad Dog’s, czyli Zbaraż padł, ale poprawiliśmy obronę

Mecz z drugą drużyną w lidze nie należał do łatwych, ale i tak stanęliśmy do walki ze świetnymi technicznie przeciwnikami i poprawiliśmy defensywę.

Trzeba jednak przyznać, że kolejny raz udowodniliśmy, że mamy najlepszych bramkarzy w lidze. Jakub Konieczny wybronił pewnie ze 100 strzałów i, dla zasmakowania, sam chciał oddać ich najwięcej.

Swoje debiuty zaliczyli Michał Magiera i Grzegorz Jabłoński, który od razu zaliczył asystę do gola Kacpra Muchy i sam zdobył bramkę.

Drużynę poprowadzili wspólnie Norbert Polak i Jakub Mączeński, nowy trener-asystent ze specjalizacją przygotowania fizycznego.

Skład: Jakub Konieczny, Łukasz Janeczko, Jakub Mączeński, Grzegorz Jabłoński, Mateusz Cierpik, Kacper Mucha, Michał Magiera, Stanisław Smoczyński, Norbert Polak.

W ostatnim czasie doszło do wielu zmian. Prezes, chcąc pogodzić kierunek nadany klubowi i konieczność poprawienia wyników w lidze, otworzył nową rekrutację i podzielił składy na ligowy i sparingowy. Zapraszamy kandydatów do kontaktu na blog.lucznika.izydora@gmail.com lub profil na Facebooku – IKS Łucznik Kraków. Obecnie najbardziej poszukujemy napastników, lecz jesteśmy otwarci na zawodników każdej pozycji.

Z przykrością musimy poinformować, że odchodzi od nas Patryk Hajduk, napastnik i trener-asystent, którego transfer dokona się 6 XII.

Niemniej ten, choć niemały smutek, nie przesłania ogromnej radości z pozyskania nowych zawodników, których poziom od razu pozwolił na przesunięcie do składu ligowego. Są to Mateusz Polak, Mateusz Jajkiewicz (obydwaj zdobyli asysty i gole już w swoim debiucie z Płomieniem Kraków), Michał Magiera i Grzegorz Jabłoński, który dziś zaszczycił nas asystą i bramką. Do składu sparingowego przeniesieni zostali Filip Krajanowski, Daniel Badziński, Krzysztof Biskup i Sebastian Dzięgiel. Dołączyły do nich nowe nabytki, czyli Bartłomiej Skóra, Benedykt Czarnik, a powrócił Patryk Kozłowski. Z kolei do działu technicznego dołączył nasz wierny kibic, Bartłomiej Gostyński, który wkrótce obejmie pewną funkcję w klubie.

Nominację na herolda wielkiego koronnego, który będzie pomagał prezesowi w wewnętrznym obiegu informacji, przyjął Hubert Biedermann. Z kolei do sztabu trenerskiego, jak było wyżej wspomniane, dołączył Jakub Mączeński; Eryk Iwaszko otrzymał specjalizację taktyczną, Norbert Polak pozostaje trenerem-generalissimusem i podjął się szczególnie pracy indywidualnej z zawodnikami.

Poniżej skromna fotorelacja i dwa memy:

Leave a Reply