Choć wyszarpane, to wreszcie zwycięstwo i to wraz z rodziną

IKS Łucznik Kraków zwyciężył 11:6 z Płomieniem Kraków na Osiedlu Oświecenia.

Zaczęliśmy od przegrywania 0:1, potem stopniowo wychodziliśmy po zwycięstwo. Po pierwszej połowie było 4:3. Rywale jednak nie ustąpili i doprowadzili do przewagi jedną bramką. Jednak ostatnie 15 minut należało do nas.

Mecz był bardzo rodzinny. gdyż wystąpiło 3 piłkarzy spokrewnionych z graczami ligowymi. Wystąpili zawodnicy z podstawowego składu, testowani, młodzicy i jeden były. Jednak nasz klub postanowił, że dzielimy drużynę na zawodników ligowych i sparingowych. Do końca sezonu w lidze zagrają ci, co zostali do dzisiaj, ale przed następnym nastąpi selekcja.

Dziś do kadry dołączyli już Mateusz Polak i Patryk Kozłowski.

Skład: Norbert Polak, Patryk Kozłowski (powrót), Kacper Mucha, Stanisław Smoczyński, Tymoteusz Grabowski, Eryk Iwaszko, Mateusz Polak (testowany), Bartłomiej Skórka (młodzik), Oskar Iwaszko (młodzik), Mateusz Jajkiewicz (testowany), Mateusz Cierpik, Paweł Brzeziński.

Trenerzy: Eryk Iwaszko/Mateusz Polak.

Asysty: Mateusz Jajkiewicz (3), Mateusz Polak (1), Paweł Brzeziński (1), Stanisław Smoczyński (1), Tymoteusz Grabowski (1), Oskar Iwaszko (1).

Gole: Kacper Mucha (3), Mateusz Jajkiewicz (3), Mateusz Polak (2), Stanisław Smoczyński (1), Eryk Iwaszko (1), Tymoteusz Grabowski (1).

Poniżej skromna fotorelacja. Dziękujemy serdecznie za wykonanie pierwszego zdjęcia jednemu z naszych rywali.