Nie daliśmy im tak łatwo przemycić rzeżuchy

IKS Łucznik Kraków przegrał 5:11 z Przemytnikami Rzeżuchy na orliku przy ul. Lipskiej 61.

Drugi mecz, w którym znowu było widać progres. Wczoraj w duecie trenerskim wystąpili Polak i Iwaszko, zapoczątkowując nowy okres w historii naszego klubu. Dziś kandydat na trenera-asystenta Patryk Hajduk zdał egzamin i wsparł Polaka w przybliżaniu naszego klubu do gry na miarę krakowskiej Ligi Europy.

Poświęcili się również bramkarze. Gdy na początku drugiej połowy kontuzji doznał legendarny Jakub Konieczny, wycieńczony wczorajszym Westerplatte Norbert Polak musiał ponownie stanąć na bramce. Obydwa stare dinozaury nie wyszły z tego cało, niemniej poświęciły się dla położenia kolejnych fundamentów pod przyszłość jednej z najmłodszych wiekowo drużyn Play Areny.

W meczu wystąpili: Jakub Konieczny, Wiktor Szumiński, Jan Doerre, Łukasz Janeczko, Artur Zawadzki, Mateusz Cierpik, Tymoteusz Grabowski, Stanisław Smoczyński, Kacper Mucha, Patryk Hajduk, Kacper Sadowski, Norbert Polak.

Asysty: Kacper Mucha (2), Stanisław Smoczyński (1), Artur Zawadzki (1).

Gole: Patryk Hajduk (2), Tymoteusz Grabowski (1), Mateusz Cierpik (1), Kacper Mucha (1).

Przed meczem odbyło się uroczyste przekazanie opaski przez byłego kapitana Jakuba Koniecznego nowemu, Stanisławowi Smoczyńskiemu.

Poniżej fotorelacja Julii Paryż. Wiele zdjęć wzruszających, widać tu niewieścią rękę 😉

ZDJĘCIA OBJĘTE PRAWAMI AUTORSKIMI. CHCESZ WSTAWIĆ U SIEBIE, ZAPYTAJ O ZGODĘ (blog.lucznika.izydora@gmail.com).

Leave a Reply