IKS Łucznik Kraków 1:6 Ministranci Łagiewniki

W pierwszym sparingu nasza drużyna przegrała z galaktycznym, saletyńskim zespołem, niemniej mecz i tak uznajemy za udany z kilku powodów.

Trener, mimo porażki, zadowolony, bo zagrało 4 bardzo młodych zawodników spośród wszystkich 11, 2 ważni się wysypali i był to nasz pierwszy sparing.

Po pierwszej bramce nie odpuściliśmy, lecz wyrównaliśmy 1:1. Po pierwszej połowie było 3:1 dla rywali, co znaczyło, że możemy nawiązać walkę. Niestety, mimo wielu bardzo dobrych sytuacji, nie udało nam się zdobyć goli, a rywale i w drugiej połowie strzelili 3. Można zauważyć, że obydwie połowy były zatem dosyć wyrównane, czyli gramy stabilnie.

Wiemy, nad czym musimy popracować, wiemy, co wyszło zaskakująco dobrze. Nie baliśmy się wystawić młodzików, którzy, mimo pewnych błędów i onieśmielenia, rozwinęli się.

Już w sobotę kolejny sparing, a na razie wyciągniemy wnioski i poćwiczymy na treningach.