Powstał Izydorski Klub Sportowy Łucznik Kraków!

Zapraszamy do polubienia profilu naszego klubu piłki nożnej.

Już w poniedziałek czeka nas pierwszy sparing.

Klub założyłem 2 czerwca. Odtąd ruszyły treningi, poznawanie się i wspólna walka, by stawać się po prostu lepszymi. Nie jesteśmy idealni, ale dążymy do ideału. Naszym celem jest Play Arena na wiosnę.
A już w poniedziałek zmierzymy się w pierwszym sparingu z drużyną z Ruczaju. Ich doświadczenie sięga ostatniego przed epidemią turnieju ministrantów, rozgrywanego jeszcze w marcu 2019 r…. Tam pokazali, że wspólnota, umiejętności i indywidualne poświęcenie mogą przenieść piłkę i trybuny na wyższy poziom przeżywania tej części rzeczywistości. Czeka nas zatem niełatwa przeprawa. Ale cóż… Zwycięża ten, kto pokonuje sam siebie! I my postaramy się przejść na wyższe obroty 😉

A tu link do naszego klubu. Zapraszamy do polubienia: https://www.facebook.com/ikslucznik

One thought on “PowstaÅ‚ Izydorski Klub Sportowy Łucznik Kraków!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.