Dania sfinansuje Polkom mordowanie ich dzieci

Partia Społeczno-Liberalna i Sojusz Czerwono-Zielonych chce zainwestować w ciągu 4 lat 12 mln złotych w aborcję dla Polek przyjeżdżających do Danii. Poparła je największa partia opozycja, liberalno-konserwatywna Venstre.

Polskę przedstawia się jako kraj, który łamie prawa człowieka. Dlatego pieniądze trafią do organizacji Sex & Society, która we współpracy z międzynarodową Aborcją bez Granic zapewni ,,zabiegi” 165 niewiastom rocznie. Jak zaznaczył Dyrektor generalny duńskiej organizacji Sex & Samfund Bjarne Christensen, będzie to sprzeciw wobec konserwatywnej polityki.

Wcześniej, do 1973 r., gdy w Danii zalegalizowano mordowanie dzieci nienarodzonych, przyjeżdżały do Polski, by tu dokonać ,,zabiegu”.

Przeciwna jest narodowo-konserwatywna Duńska Partia Ludowa, która podkreśla, że pieniądze powinny trafić na duńską służbę zdrowia, a nie do poddanych innych państw.

Źródło: NCzas.com PCh24.pl

komentarz łucznika Izydora: Matki powinno się wspierać wielowymiarową opieką, a nie fundować syndrom postaborcyjny i fizyczne powikłania wynikające z przeprowadzenia aborcji.

Leave a Reply