Fotorelacja: Międzytorze vs KS Wicher Płock

Obrona Częstochowy, kontuzja, pierwsza żółta kartka w historii, niezaliczona bramka i jej zdjęcie zrobione przez naszą redakcję oraz 3 zespoły w jednym! Takie rzeczy tylko na Międzytorzu. Przedstawiamy Państwu zdjęcia i wywiady z tego spotkania.

20:2 – takim wynikiem zakończyło się starcie na orliku na Międzytorzu, w którym ujrzeliśmy chyba pierwszą w Płockiej Lidze Orlikowej żółtą kartkę wystawioną przez sędziego Miłosza Wasińskiego i to z uśmiechem na twarzy oraz wzruszeniem prezesa Bartosza Osowskiego. Sędzia pewnie czuł dumę, że jako pierwszy mógł dostąpić tego historycznego zaszczytu. Potem kontuzji w wyniku ostrej gry ze strony Międzytorza i równie nieugiętych walki i poświęcenia ze strony Wiktora Łątki doznał ów zawodnik. Od tego momentu drugiej połowy Wicher grał na boisku w piątkę.

Międzytorze naciskało nieustannie, obrona Wichru robiła, co mogła, a jego bramkarz Igor Ćwik został uznany przez PLO piłkarzem meczu.

Stało się także coś niezwykłego – po chwili, gdy przyjrzałem się dokładnie, zobaczyłem, że Międzytorze powinno mieć o jedną bramkę więcej, gdy piłka wpadła tak, jak w meczu Anglii z Niemcami AD 2010. Zgłosiłem to sędziemu, kamerzyście i prezesowi, ale powiedzieli, że nie ma VAR-u. Jak to nie ma, jak my mieliśmy VAR?! Cóż, na osłodę prezentujemy kibicom nasz historyczny dowód:

A poniżej wywiady. Pierwszy z bramkarzem Międzytorza, Jakubem Kuźnikiem.

Drugi (ależ się dobrali nazwiskami) z piłkarzem Wichru, Bartoszem Kuźnickim. Tu trzeba nadmienić, iż okazuje się, że oprócz OKS Ultimate’u Płock również KS Promil Płock wesprze KS Wicher Płock swoimi zawodnikami. Czyli 3 zespoły w jednym!

I na koniec fotorelacja: