Kalendarz rozgrywek Płockiej Ligi Orlikowej i nasze logo na tablicy

Zbliża się runda wiosenna rozgrywek młodych, ambitnych drużyn. Cieszymy się, że portal Isidorium będzie już oficjalnie towarzyszył tej niezwykłej inicjatywie.

Na profilu PLO pojawiła się tablica z datą i godziną I tury spotkań. 20 marca o 15:00 KS Royal Lachmaniak Płock czeka mecz na szczycie. Po intensywnych przygotowaniach do tej części sezonu z trenerem Norbertem Polakiem, Rojaliści zmierzą się z liderem Ligi, Pogczampami Mokrzana. Czy Lachmaniak wprowadzi nową jakość na piłkarskie salony i pokona niezwyciężonych Pogczampów? Postaramy się wykonać dla Państwa fotorelację z tego pojedynku.

Tego samego dnia o 17:00 starcie drugiej najlepszej drużyny rozgrywek, czyli Międzytorza z ambitnym Czołgiem Gulczewo. Czy po tym meczu wyłoni się nowy wicelider, czy to gospodarze obiektu przy Piaska 5 wzmocnią swoją pozycję? Transmisja na MyCujooTV – https://mycujoo.tv/en/search?q=P%C5%82ocka%20Liga%20Orlikowa

Z kolei 21 marca czekają nas kolejne emocje. OKS Barbarzyńcy Płock spróbują przełamać rzymskie fortyfikacje Starego Miasta. Tu również transmisja na MyCujooTV o godzinie 13:15.

Zaraz po tej bitwie o godz. 15:00 beniaminek KS Wicher Płock zmierzy się z Orleniakami. Czy Orleniaki wykorzystają szansę na polepszenie swojej pozycji w Lidze? A może to Wicher okaże się czarnym koniem tych rozgrywek?

Zapraszamy do śledzenia wiadomości na bieżąco na naszej specjalnej podstronie o Płockiej Lidze Orlikowej: https://isidorium.com/plocka-liga-orlikowa/

Dziękujemy za pomoc w zmodyfikowaniu naszego loga na tablicy PLO prezesowi Ligi, Bartoszowi Osowskiemu.

One thought on “Kalendarz rozgrywek Płockiej Ligi Orlikowej i nasze logo na tablicy

Leave a Reply