Z dziennika łucznika: Isidorium weszło na listę popularnych mediów na Gloria.tv i słowo o rozpoznaniu, że w parafii jest wiara

Dużo dobrego ostatnio się dzieje. Dlatego niekiedy warto się tym podzielić.

Najpierw refleksja. Czasem trochę da się wyczuć poziom wiary w danej parafii – słychać to po śpiewie. Jeśli gromadnie, chórem, niczym wojsko na polu bitwy zapatrzone w swego Króla, wówczas to jest wiara żywa, mocna, prawdziwa. Ciocia kiedyś stwierdziła, że chyba mam rację – zauważyłem, że im wcześniej ktoś przychodzi na Mszę Świętą, tym mocniejszą ma wiarę. Im później, tym bardziej słychać po śpiewie, że wiara nie tak gorąca. Na przykład w kościele Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Krakowie-Mistrzejowicach tę wiarę mają – jak przybył abp Jędraszewski, to świątynia cała wybrzmiała pieśniami, niczym jednym, wielkim chórem. Przy okazji polecamy raz jeszcze tę dziejową przemowę odważnego pasterza:

A teraz Państwo nie uwierzą, i to razy 2. Chyba pierwszy raz w historii Isidorium weszliśmy na czołową listę Gloria.tv, czyli tam, gdzie wyświetlają się najpopularniejsze kanały lub publikacje. Co ciekawe, pierwsza z nich to wspaniała seria jednego z najpłomienniejszych publicystów w dziejach naszego portalu, czyli Jakuba Dekowskiego: https://isidorium.com/author/jakubdekowski/

Drugi z kolei to… Artykuł Norberta Sylwestra Izydora Polaka, który wkrótce obejmie posadę trenera piłki nożnej w pewnym klubie, jeśli Bóg pozwoli. Mam nadzieję, że będziemy mogli jeszcze o tym więcej opowiadać.

To nadzwyczaj ciekawa sytuacja, że nie mamy najwięcej wyświetleń z Facebooka, ale z innego medium społecznościowego i lepszego, jakim jest Gloria.tv. Najciekawsze jest to, że dzieje się tak, odkąd nie wstawiamy tam zdjęć do linków do publikacji. I tak wyglądamy skromnie, a zarazem po dawnemu, niczym powszechne czytanie gazet w czasach międzywojnia. Liczy się bowiem treść, nie zdjęcie – i tu, o dziwo, odnieśliśmy sukces również w wyświetleniach.

Zachęcamy zatem do subskrypcji naszego kanału i wcześniej samemu założenia konta na tym portalu społecznościowym – jednym z tych bardziej wolnych:

https://gloria.tv/%C5%82ucznik%20Izydor

Leave a Reply