Gwiazda Śmierci osłabiała Bąkiewicza, teraz wsparła rozwój terroryzmu

Najpierw przedstawiają się jako ofiara agresji, potem sami wspomagają tworzenie rzeczywistej armii w białych rękawiczkach. Co stanie się z Warszawą, Wrocławiem, Łomżą i Dzierzgoniem, o których wspomina w swojej przemowie Lempart?

Oko.press i Wyborcza.pl najpierw twierdziły, że Robert Bąkiewicz kieruje faszystowskimi bojówkami, a potem, że bije kobiety. Teraz ,,Gazeta Wyborcza” zebrała aż 674 288 złotych na wsparcie strajków w czasie, gdy naprawdę ludzie giną z powodu koronawirusa lub nieprzyjmowania do szpitali. Medium twierdzi, że walczy w ten sposób o prawa człowieka.

Marta Lempart, przewodnicząca Ogólnopolskiego Strajku Kobiet (polecamy: https://isidorium.com/2020/11/02/niewiasty-przeciw-strajkowi-kobiet/) opublikowała w oku Saurona swoje podziękowania i poleciła rozpowszechnianie ,,Gazety Wyborczej”, która wspiera regionalne protesty. Zachęciła do wysyłania w świat relacji o strajkach. Twierdzi, że dzięki GW skala protestów zwiększyła się aż pięciokrotnie!

Prezes Stowarzyszenia Marszu Niepodległości poinformował, że do Sądu Okręgowego w Warszawie złożył pozew przeciw spółce Agora i Fundacji Ośrodek Kontroli Obywatelskiej OKO za kłamstwa na temat Straży Narodowej, która broni kościołów przed zdewastowaniem ze strony hord barbarzyńców cywilizacji śmierci. W pozwie domaga się zadośćuczynienia i publikacji przeprosin.

komentarz: Czy te operacje mają doprowadzić do obalenia rządu, szatańskich aktów i prześladowania świadków prawdy, czyli Katolików? Czy wspieranie ,,ducha obywatelskiego”, jak to twierdzi Gwiazda Śmierci, ma tak naprawdę wesprzeć ducha rzezi i pożogi, jak za rewolucji francuskiej? Czy to jest odpowiedzialne zachowanie, gdy przez te protesty grozi nam drugi lockdown, a lekarze są wycieńczeni? Pomijając już sprawę samego wirusa czy istnieje czy nie – w przypadku niewiadomej trzeba postępować w sposób rozsądny. O uczciwości w kwestii prawa do życia już nie wspomnę.

Źródło: wPolityce.pl, DoRzeczy.pl, RadioMaryja.pl

Leave a Reply