Robert Bąkiewicz powołuje narodowe wojsko do obrony Chrześcijaństwa w Polsce

Prezes Stowarzyszenia Marszu Niepodległości zaapelował do wszystkich Katolików, by bronili kościołów, dzielnic, miast i wiosek wobec hord barbarzyńców atakujących cywilizację łacińską w naszej Ojczyźnie.

Przed bazyliką Świętego Krzyża w Warszawie, gdzie od wielu dni toczą się największe walki, miała miejsce konferencja prasowa. Szef Mediów Narodowych podkreślił, że front rewolucji neobolszewickiej, który przyszedł na polskie ziemie, już dawno dokonuje podpalania świątyń i bicia Katolików w Ameryce Południowej.

– Będziemy bronili każdego kościoła, każdej dzielnicy, każdego miasta, każdej wioski. Z tego miejsca wzywam wszystkich katolików, że dosyć tej pacyfistycznej postawy, że dzisiaj bandy hołoty wchodzą do kościołów, profanują ołtarze, Najświętszy Sakrament, używają wulgarnych, knajackich słów, takich które w przestrzeni publicznej nie były stosowane chyba nigdy od 1989 r., a nawet wcześniej. Ci ludzie są nastawieni konfrontacyjnie, chcą nas zniszczyć i zgnieść. Ja z tego miejsca mówię, że miecz sprawiedliwości nad nimi wisi i jeśli będzie trzeba, zgnieciemy ich w proch i zniszczymy tą rewolucję – przemawiał Bąkiewicz.

Zapowiedział powstanie Straży Narodowej. Można do niej dołączyć poprzez adres e-mail: kontakt@straznarodowa.org

– Środowiska lewicowe mówią, że to jest wojna: tak, to jest wojna i my do tej wojny przystępujemy. Z tego miejsca wzywam wszystkich katolików, patriotów, przede wszystkim kapłanów i biskupów o świadectwo. Świadectwo, które jest w dniu dzisiejszym potrzebne – wiary, poświęcenia. Wstańmy z wygodnych kanap, sprzed telewizorów, sprzed monitorów, zacznijmy walczyć o Polskę, o Polskę katolicką, wierną zasadom i moralności – dodał.

Tomasz Kalinowski z zarządu Stowarzyszenia Marszu Niepodległości przestrzegł osoby, które kolportują fałszywe informacje o rzekomej agresji ze strony obrońców budynków sakralnych, że będą wzywane na drogę prawną. To bowiem środowiska lewicowe wchodzą do kościołów, zakłócają Najświętszą Ofiarę i wywieszają obraźliwe plakaty na terenie obiektów kultu religijnego.

Źródło: Twitter, DoRzeczy.pl, PortalSamorzadowy.pl, Isidorium

Leave a Reply