Mężczyzna wyrywający lusterka i tablicę rejestracyjną usłyszał zarzuty

Zastraszanie Fundacji Pro-prawo do życia trwa. 26 września o 17:00 doszło do zdemolowania jadącej przez miasto furgonetki ,,Stop pedofilii”. Sprawca został wezwany na Komendę Miejską Policji w Gdańsku. Przestępca tak niszczył cudze mienie, że aż zostawił ślad swej krwi. Na co jeszcze stać lewackie środowiska, skoro nie liczy się dla nich nawet ich własne życie? O sprawie informuje redaktor naczelny Isidorium, a honorowy szef nakreśla wizje możliwego dalszego rozwoju sytuacji.

Po telefonie od służb na komisariat przybył 25-letni mieszkaniec miejscowości. Jest on odpowiedzialny za sobotni napad o godzinie 17:00 między ulicami Grunwaldzką a Opacką, gdy wóz zbliżał się do centrum miasta. Na wysokości stacji Shell nagle z jednego z samochodów wysiadł mężczyzna blokując jezdnię. Wyrwał lewe lusterko, potem tablicę rejestracyjną i zaczął iść w kierunku ul. Opackiej za szarą toyotą, z której wysiadł. Wówczas pro-liferzy podjechali za nim, a on zawrócił i wyrwał drugie lusterko, zaczął uderzać tablicą rejestracyjną w szybę pojazdu, następnie kopał szybę i zgiął jego maskę. Uderzył w nią mocno po raz ostatni, szyba popękała, a na niej został krwawy ślad. Wtedy uciekł przez Opacką w kierunku bloków.

Policja szybko przybyła i zebrała dowody oraz zeznania. Dodatkowo Fundacja Pro-prawo do życia udostępniła nagranie sytuacji ze swojego samochodu oraz przysłany filmik świadka zdarzenia.

Okazuje się, że samochód, z którego wysiadł agresor, był zarejestrowany na jedną z tamtejszych spółek.

Wstępne straty wyceniono na 4 tysiące 400 złotych.

O podobnym ataku zaledwie kilka dni wstecz pisaliśmy również tutaj: https://isidorium.com/2020/09/26/atak-partyzantki-lgbt-w-bialy-dzien-na-ulicach-gdanska/

Źródło: RadioMaryja.pl, wPolityce.pl, Prostozmostu.net, StronaŻycia.pl

Zdjęcie: https://youtu.be/mctrEKrkGcc

komentarz łucznika Izydora: To wygląda jak stałe prowokowanie pro-liferów i innych prawych ludzi, by to ich ukazać jako prześladowców, gdyby tylko sprawiedliwi mocniej zareagowali. W Polsce nie będzie aż takiej rewolucji jak w Stanach Zjednoczonych zrobiła Antifa, ale będzie się wykorzystywało młodych i osoby wrażliwe na zwierzęta i rośliny, by tworzyć radykalne protesty. Poza tym podjęte przez LGBT-owskie środowiska działania mają na celu pobudzenie innych do takich samych reakcji, aż w końcu w wyniku coraz częstszych rzekomo oddolnych takowych działań media będą przyciskały władze, by ograniczono lub nawet zakazano takich form obrony cywilizacji życia. Podziwiam Fundację Pro-prawo do życia. Oni zawsze byli, są i będą twardzi. Takie ataki raczej ich nie zastraszą. Pytanie jednak, czy Polacy się przebudzą i zapobiegną tworzeniu się takiej komunistycznej partyzantki, która udaje walkę o wolność, a tak naprawdę niesie za sobą bolszewickie zniszczenie? Czy kiedyś będziemy musieli cierpieć od nich tortury, jak prześladowani Katolicy w Meksyku za rządów Callesa? Czy będziemy musieli stać się Cristeros? Dlatego lepiej zawczasu zaprowadzić sprawiedliwość i pokój, niż organizować kolejne powstanie. Stać się strażnikami Bożego, naturalnego i ludzkiego prawa, zanim przewrotni zbudują własne, rewolucyjne prawo.

One thought on “Mężczyzna wyrywający lusterka i tablicę rejestracyjną usłyszał zarzuty

  1. Nie byloby to mozliwe, gdyby WLADZE i organy scigania nie akceptowaly i wspieraly zboczencow i lewactwa. Owe wladze UDAJA slepych i gluchych na bandytyzm lewakow. Pewnego dnia NAROD polski rozliczy tych, co siedza okrakiem na stolcach prezydenckich, premierowskich, ministerialnych itd. i zdradzaja Ojczyzne oraz narod. Bog da ten czas. Niech nie spia spokojnie.

Leave a Reply