Billboardy z Chrystusem Królem chce montować coraz więcej Polaków

Firma PR Biznes udostępniła swój telebim w centrum Olsztyna za darmo Panu Jezusowi Chrystusowi Królowi Polski. O inicjatywie, reakcjach i świadectwie rozmawiali Krystyna Kiwacz i Łukasz Bogdanowicz.

25 września w Radiu Chrystusa Króla z Chicago odbyła się transmisja wywiadu z panem Łukaszem Bogdanowicza, prezesa zarządu firmy reklamowej PR Biznes. Jak się dowiadujemy, ofiarował on bezpłatnie telebim dla wyświetlania wizerunków Chrystusa Króla z hasłami. Obiekt znajduje się w centrum Olsztyna obok starówki i ratusza.

– Zauważyłem Waszą akcję, która ukazała się na billboardach statycznych. Nawiązaliśmy kontakt i z racji tego, że też jestem osobą wierzącą, więc jak najbardziej utożsamiam się z kampanią, postanowiłem udostępnić nasz nośnik. Nas to praktycznie nic nie kosztuje, a możemy przyczynić się do propagowania treści chrześcijańskich, żeby jak najwięcej osób mogło zauważyć tę kampanię i być może przyczynimy się do pozytywnej przemiany naszego społeczeństwa – mówił prezes Bogdanowicz. Szefowa Radia Chrystusa Króla obszernie skomentowała sprawę:

– Wysłał nam Pan filmik jako dowód, że jest to zainstalowane i robi to wielkie wrażenie. Umieściłam go na naszej stronie, więc każdy ma wgląd do filmu. W centrum Olsztyna – myślę, że to jest dość kosztowna reklama, a Pan wyszedł z propozycją, że może umieścić darmowo. Myślę, że trzeba rozumieć i czuć w sercu całą ideę, żeby na coś takiego się zdobyć, bo zazwyczaj ludzie patrzą na wszystko tylko pod kątem zarobkowym, a tutaj piękna propozycja dla nas. Pan autentycznie czuje to w sercu i widzi, co się dzieje na świecie, szczególnie w Polsce. Pragniemy naszą Polskę ratować, stąd inicjatywa z Radia Chrystusa Króla. Nie wiedziałam, że będzie taki piękny oddźwięk naszych słuchaczy. Również to się tak szybko rozchodzi w Polsce i wiem, że coraz więcej chętnych jest osób, które chcą instalować billboardy. Także nas to bardzo cieszy, wydaje nam się, że to jest na dzisiejsze czasy chyba najpiękniejsza ewangelizacja, bo już tak wiele słów zostało wypowiedzianych, no ale cóż z tego, skoro nie wskazuje się na Pana Boga, na Tego, od którego wszystko zależy.

Łukasz Bogdanowicz wyjaśnił:

– Jestem osobą wierzącą, więc utożsamiam się z tą ideą i z chęcią wtóruję. Dlatego postanowiłem przyłączyć się do kampanii, z racji tego, że mamy w swoich zasobach właśnie taki np. nośnik. Zarabiamy standardowo przy takich kampaniach reklamowych, natomiast z racji tego, że wszystko, co mamy, pochodzi od Boga, więc dlatego mogę swoją cegiełkę dorzucić w ramach tej kampanii, dlatego nie oczekuję zarobku i cieszę się, że mogę po prostu pomóc i przyłączyć się wspólnie do tych działań.

Pani Krystyna poprosiła o przedstawienie profilu przedsiębiorstwa i usług, jakie oferuje:

– Prowadzimy kampanie reklamowe – PR Biznes. Mamy do dyspozycji telebim, który jest własnością naszej firmy, mamy billboardy i inne telebimy na terenie czy Olsztyna czy całej Polski, natomiast tam bardziej działamy jako pośrednik. Jako agencja reklamowa też mamy swoje rabaty i robimy kampanie na szerszą skalę, więc jeżeli byłaby potrzeba, to służymy pomocą, czy żeby wynegocjować lepsze stawki czy uzyskać jakiś większy rabat. Prowadzimy też kampanie reklamowe na innych nośnikach – mamy do dyspozycji autobusy komunikacji miejskiej, jako agencja pośrednicząca, czy też reklamy w windach na terenie Olsztyna. Współpracujemy z radiostacjami, np. z Radiem Olsztyn. Działamy kompleksowo, też reklama internetowa, więc w zależności od potrzeb klienta standardowego dobieramy takie nośniki. Drugim profilem naszej działalności są inwestycje w nieruchomości, mamy w naszych zasobach apartamenty na terenie Olsztyna i w okolicach, czyli Warmia-Mazury. Apartamenty np. nad jeziorami, z widokiem na jezioro, z prywatną plażą.

Szefowa stacji podzieliła się ,,cichym marzeniem”:

– Takim naszym cichym marzeniem jest utrzymać billboardy do końca roku, bo wydaje się, że ważą się w tym momencie nasze losy i w Polsce i na świecie, również w Stanach.

Prezes firmy zadeklarował, że będzie ona kontynuowała kampanię do Święta Chrystusa Króla, a prawdopodobnie nawet do końca tego Roku Pańskiego.

Na koniec pan Łukasz rzekł:

– Dla mnie to jest zaszczyt i przyjemność, że mogę współdziałać w tak szczytnym celu i propagować chrześcijańskie idee i jest mi również bardzo miło, że udało nam się taką współpracę nawiązać. Jak najbardziej popieram, życzę powodzenia, żeby faktycznie kampania miała jak najszerszy zasięg i jak najszerszym echem się rozniosła wśród ludzi w Polsce i na całym świecie, obyśmy mogli w tym wspólnym celu razem działać i przynosić dobre owoce.

Filmik i zdjęcia 33 już billboardów wraz z możliwością wsparcia zbiórki na ich utrzymanie znajdują się na stronie http://radiochrystusakrola.com/

Zdjęcie: http://radiochrystusakrola.com/

Leave a Reply