Gdy Sejm nie odpowiedział na petycje, uczynili to piusowcy

Moi znajomi denerwują się, że PiS znowu zdradził Katolików, pro-liferów i nacjonalistów odkładając petycje do komisji, czyli w praktyce do zamrażarki. A ja im na to, że po co się tak denerwować – zrobili, jak zawsze. Ale ściągają na siebie i na Polskę karę Bożą. Któż się więc ostanie? Powstała odpowiedź, która zawsze istniała.

Odłożone petycje to Stop447, Stop Pedofilii, Zatrzymaj Aborcję i ta o prawie łowieckim dopuszczającym osoby poniżej 18. roku życia.

Ostoją się tylko ci, co skryją się w Niepokalanym Sercu Maryi. Ci, którzy będą wyznawcami i propagatorami powrotu tronu do Króla, czyli Intronizacji Pana Jezusa Chrystusa Króla na Króla Polski i Reintronizacji Matki Bożej Królowej Polski. Zostanie nas garstka, ale Intronizacja i tak zostanie dokonana, choćby na zgliszczach. Świętej pamięci mistyczka Leokadia Wójcik mówiła, że może zginąć nawet 30 milionów Polaków. I oczywiście, ktoś może to włożyć sobie na półkę między bajki, a nawet powiedzieć, by to spalić, bo ,,takie myślenie zagraża życiu duchowemu”, ,,to myślenie magiczne” i ,,przestańcie wreszcie, Księża, mówić o karze Bożej, a apelujemy o to my, inni Księża”, a i że niby Miłosierdzie Boże nas uratuje, bo przecież tu było głoszone na cały świat Orędzie przekazane przez Świętą siostrę Faustynę. Tylko że Pan Jezus wyraźnie powiedział, iż tak się stanie, jeśli będziemy Mu wierni. A czy możemy być wierni, gdy mordujemy dziennie średnio trójkę dzieci nienarodzonych? Gdy Kościół w Polsce w większości uważa, że Intronizacja kościelna z kilkoma przedstawicielami władzy państwowej (i to w charakterze prywatnych odwiedzin, jakby to pan Jarosław Gowin rzekł) wystarczy, a najpierw, zamiast naszych czcigodnych biskupów, mamy słuchać wpierw władzy państwowej? Ktoś tu pomieszał porządki, komuś pomieszały się zmysły, gdy wyznaje to samo, co poganie (w tym ateiści – zaczynam dochodzić do wniosku, że oni tak naprawdę są poganami, ale o tym kiedy indziej), czyli że ciało jest ważniejsze od duszy. A, szczerze mówiąc, nie chce mi się już o tym pisać, no bo to wszystko oczywiste i powtarzam to ciągle, inni również, ale wielcy tego świata uważają, że ich władza pochodzi od cezara albo nawet od nich samych i najlepiej, że są bogami, bo rzekomo rządzą w imieniu Boga i choć to prawda, to nie wypełniają Jego Prawa, a sami, co za ironia, przestrzegają ustalanego przez siebie prawa. Albo nawet nie przestrzegają, ale każą poddanym przestrzegać. I zapomnieli: ,,Nie miałbyś żadnej władzy nade Mną, gdyby ci jej nie dano z góry”.

Nie gadając już, ale przechodząc do konkretów, zaproszę Państwa do tego krótkiego komunikatu. Choć Sejm nie odpowiedział na apele, to uczyniło to Bractwo Kapłańskie Świętego Piusa X. Zanim jednak podam linka, pragnę podziękować Bractwu za to, że na czas pandemii piusowcy ,,zachowali się jak trzeba”. Gdyby nie Wasza pełna poświęcenia działalność, Kochani Księża, to wierni zostaliby zostawieni samym sobie, bez Mszy Świętych, bez Sakramentów, bez sakramentaliów. I wszystko legalnie, lecz maksymalnie. To nie znaczy, że byli oni jedynymi, lecz Episkopat w większości… A, szkoda gadać. Zupełnie jak wtedy, gdy zwolnili wiernych z zakazu zabawy w piątki, Dni Męki Pańskiej. Dlatego, Kochani Kapłani, serdecznie Wam dziękujemy! Gdy gadają o Was głupoty, żeście schizmatycy, Wy pokazaliście, że to Wy prawdziwie służycie człowiekowi. Niech Wam Bóg błogosławi!

A teraz zaproszenie do przyłączenia się do wskazanej inicjatywy: https://www.piusx.org.pl/komunikaty/2020/112

Źródło: Isidorium, wPolityce.pl

Leave a Reply