Koniec fake faktów i oszukańczych mitów! Antyklerykalne pismo upada

Antykościelny tygodnik skapituluje do końca lipca.

Prezes spółki Błaja News Ewa Kotlińska wysłała powiadomienie do dziennikarzy ,,Faktów i mitów”, że 31 lipca ukaże się ostatni numer czasopisma. Powodami są problemy we współpracy z dwoma kolporterami, spadająca liczba czytelników i kolejna zapowiedź rzekomej walki naczelnika państwa z mediami poprzez ich repolonizację.

Od 2016 do czerwca tego Roku Pańskiego redaktorem naczelnym był Dariusz Cyhol, następnie została nim Kotlińska. Wcześniej szefem redakcji i założycielem pisma Anno Domini 2000 był Roman K. – były kapłan, członek SLD, poseł, skazany w 2019 na 10 lat za podżeganie do zabójstwa… żony, za wyłudzenia od firm ubezpieczeniowych i za szkody finansowe wobec spółki Błaja News. Tak się kończą dzieła zdrajców Chrystusa – kiedyś przychodzi Boża Sprawiedliwość, bo Król nie pozwoli z siebie kpić. To, o co najbardziej zabiegał, obróciło się przeciw Niemu, gdyż nie zabiegał o to, do czego został powołany przez Opatrzność.

Szkoda, że upadają. Nie nakłamią już o nas, że groziliśmy im śmiercią na Różańcu Świętym na krakowskim rynku. Przynajmniej raz mogłem się poczuć jak Krzyżowiec…

Źródło: WirtualneMedia.pl, PolskaNiepodlegla.pl, Isidorium

2 thoughts on “Koniec fake faktów i oszukańczych mitów! Antyklerykalne pismo upada

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ta strona wykorzystuje pliki cookies
W celu uniemożliwiania jej wykorzystywania tych danych wyłącz pliki cookies w opcjach swojej przeglądarki internetowej
Akceptuje