Biali rozjeżdżają czarnoskórych w USA? Kamera monitoringu sfilmowała tworzenie antypaństwowej fakepropagandy

Czarnoskóry leży na środku drogi. Samochód zatrzymał się. Świadkowie zaczynają filmować zdarzenie komórkami. Kierowca omija go, a zwłoki… wstają. Tak wygląda sprawiedliwość w wykonaniu rewolucjonistów w USA.

Policja w Louisville opublikowała film z monitoringu. Pokazuje prawdę wbrew temu, co próbują zaprezentować aktywiści Black Lives Matter w internecie za pomocą komórkowych virali lub innych środków do siania antypaństwowej propagandy. Najlepiej przy wsparciu Facebook’a, Youtube’a czy Twitter’a.

Rewolucjoniści w USA i rzekomi antyrasiści sieją rasizm, jeśli posługują się kłamstwem dla przekonania ludzi, że biali są rasistami.

Zamieszki powstałe w USA mają obalić władzę niezależnego od żadnej z tamtejszych partii prezydenta Stanów Zjednoczonych Ameryki Donalda Trumpa. Tworzy on również politykę państwa, która nie wprzęga się w uzależnienie od międzynarodowych struktur i Nowego Porządku Świata. Módlmy się tylko, by uwolnił się od wpływów sił żydowskich i nawrócił się na Świętą Wiarę Katolicką, gdyż Sprawiedliwy Bóg daje szansę tym, którzy szukają prawdy i idą tą drogą.

Źródło: wGospodarce.pl, Isidorium

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ta strona wykorzystuje pliki cookies
W celu uniemożliwiania jej wykorzystywania tych danych wyłącz pliki cookies w opcjach swojej przeglądarki internetowej
Akceptuje