YouTube cenzuruje prawdę o homorewolucjonistach

Po raz kolejny usunięto film („Ich prawdziwe cele”) ukazujący prawdę o postępującej homorewolucji. Efektem tego jest nie dotarcie przekazu filmu do wielu ludzi, a co za tym idzie, nieuświadomienie ich o tym, co kryje się za działaniami takimi jak marsze równości, homoadopcja czy edukacja seksualna.

Jak ostatnio możemy zauważyć, w niedalekiej przeszłości do normy przeszło represjonowanie obrońców tradycyjnej rodziny, przeciwników aborcji, jak i wszelkiej maści kontrrewolucjonistów. Mamy tu do czynienia z upadkiem epoki, który zaczął się w czasach humanizmu, kiedy to przełożono dobra doczesne ponad wieczne. Od tamtego czasu rewolucja postępowała we wszystkich sferach ludzkiego życia, przede wszystkim religijnego, obyczajowego czy społecznego.

https://www.pch24.pl/ich-prawdziwe-cele

Ps. Nie jest to pierwszy usunięty tego typu film, zresztą usuwane są nie tylko filmy. Czas przełamać monopol YouTube, Facebooka, jak i również Twittera i przenieść swoją działalność na mniej „cenzorską” alternatywę, jak np. Telegram (prowadzę tam osobiście Krucjatę Huberta do której dołączenia gorąco zachęcam), VK, Minds oraz BitChute. Warto też założyć własną stronę internetową i nie martwić się lewackimi moderatorami.

komentarz łucznika Izydora: Tak, dlatego budujemy platformę Isidorium, współpracując z wieloma organizacjami, Drogi Hubercie, co nasi Czytelnicy mogą ujrzeć w jednej z podstron (zakładek). Mam nadzieję, że w przyszłości uda się nawet utworzyć wielkie forum i inne, przydatne rzeczy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ta strona wykorzystuje pliki cookies
W celu uniemożliwiania jej wykorzystywania tych danych wyłącz pliki cookies w opcjach swojej przeglądarki internetowej
Akceptuje