Amerykańscy Cristeros w walce ze światowym antypaństwem i rasistami

Black Lives Matter powala figury Pana Jezusa, dlatego, że są… białe. Gdy Donald Trump walczy ze światową bolszewią w postaci Antify, do ochrony kościoła w Michigan z bronią w ręku powstali amerykańscy Cristeros. Tymczasem uczestnik grupy Bilderberg nazywa Księdza-Sarmatę mianem ,,księdza-faszysty”.

Prezydent Czech Milosz Zeman w obecności ambadasora USA 4 lipca w Pradze powiedział, że Black Lives Matter, międzynarodowa organizacja rzekomo walcząca o prawa człowieka i przeciw ,,systemowemu rasizmowi” to tak naprawdę terroryści i… rasiści.

Grupa Catholic Study Fellowship opublikowała zdjęcia z obalania i niszczenia białych figur Pana Jezusa przez Black Lives Matter. Równocześnie poinformowała o oddolnym mobilizowaniu się Amerykanów, którzy z bronią w ręku bronią jednego z kościołów i jego figur w stanie Michigan. Nie w smak to m.in. uczestnikowi grupy Bilderberg, byłemu ministrowi spraw zagranicznych Polski Radosławowi Sikorskiemu, który nazwał Księdza doktora Romana Kneblewskiego mianem ,,księdza-faszysty”:

Black Lives Matter promuje także aborcję i homoseksualizm. Michael Voris podkreśla, że są oni też organizacją marksistowską i finansowaną m.in. przez George’a Soros’a czy Act Blue, które jest platformą do zbierania funduszy i finansowania również Partii Demokratycznej i jej kandydatów. Z kolei doktor Carolyn Swan, była profesor nauk politycznych na Uniwersytecie Vanderbilta stwierdza, że po wejściu na stronę terrorystów wydaje się, jakby czytało się manifest komunistyczny. Niestety, okazuje się, że ruch wspiera również Episkopat Anglii i Walii oraz biskup Mark Seitz z El Paso w Teksasie i arcybiskup Wilton Gregory z Waszyngtonu. Jednocześnie na stronie Katolickiej Agencji Informacyjnej pojawia się artykuł, który jest przestrogą wobec niechrześcijańskich zasad tej organizacji. Z kolei Christine Niles z Church Militant przypomina, że Kościół Katolicki zawsze potępiał niesprawiedliwe traktowanie każdego bliźniego, w tym z powodu m.in. rasy, płci czy niepełnosprawności, lecz nie szedł drogą rewolucji. Przed drogą rewolucyjną przestrzegał profesor Plinio Correa de Oliveira w swojej książce ,,Rewolucja i Kontrrewolucja”, promując tę drugą, tytułową opcję, jak i Święty Tomasz z Akwinu w swoim dziele ,,De regno”, optując zdecydowanie za stabilnością państwa jako dobro i bezpieczeństwo dla społeczeństwa i narodów.

Źródło: wRealu24.pl, Church Militant (kanał na Youtube), Wikipedia, PCh24TV – Polonia Christiana, Isidorium, Facebook, Twitter

Zdjęcie: https://www.trendsmap.com/twitter/tweet/1279621874255826945

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ta strona wykorzystuje pliki cookies
W celu uniemożliwiania jej wykorzystywania tych danych wyłącz pliki cookies w opcjach swojej przeglądarki internetowej
Akceptuje