Menelowe Plus – powstała specjalna strona

Stanisław Żółtek podczas debaty prezydenckiej stwierdził: ,,Jakieś 500 plus, kolejne 1000 plus, 5000 plus, jakieś bony turystyczne. Aż mi strach zaproponować rządowi, że są budki od piwa. Że może „menelowe plus” by jeszcze wrzucili, bo to też są głosy wyborcze”. Jak rzekł, tak podjął temat.

17 czerwca odbyła się debata prezydencka w TVP. Zaprezentowało się 11 kandydatów. Witoldowi Witkowskiemu na głowie usiadła mucha, lecz okazał się twardym graczem i nawet się nie poruszył. Paweł Tanajno postawił zaś tabliczkę z obrazem naczelnika państwa Jarosława Kaczyńskiego na pulpicie prezydenta Andrzeja Dudy wcześniej mówiąc: ,,Od 15 lat Polacy są obserwatorami meczu tenisowego: PiS-PO, PiS-PO. Dzisiaj w studio wydaje nam się, że jest z nami Rafał Trzaskowski. Nieprawda, proszę państwa, to dubler Grzegorza Schetyny. Wydaje nam się, że jest tutaj prezydent Andrzej Duda. Nieprawda, proszę Państwa, to Jarosław Kaczyński przed Państwem występuje”.

Jednak do historii Polski najpewniej przejdzie Stanisław Żółtek, którego sformułowanie może już na zawsze pozostać w naszym języku, niczym teksty z filmu ,,Miś”, ,,Rozmowy kontrolowane”, ,,Kariera Nikodema Dyzmy” lub inne tego typu produkcje (jakkolwiek pierwszego i trzeciego nie polecam ze względu na roznegliżowanie w scenach – na pewno przynajmniej pierwszego, trzecie muszę jeszcze raz obejrzeć i zanalizować, a w razie czego, natychmiast wyłączyć – tak, złośliwi mogą powiedzieć, że jestem brawarystą i ukrytym kibicem Mirosława Salwowskiego, ale jeśli tak, to chyba jestem z tego dumny; mnie jednak bardziej obchodzi charyzmat Niepokalanej – Matka Boża ciągle o tym mówi, Kościół w swoich dokumentach również, a i Święci ileż razy).

Odpowiadając na szalejące ,,po internetach” zainteresowanie tekstem Żółtka o Menelowym Plus, kandydat utworzył specjalną stronę – Mene.Love/ Dodał, że jeśli zostanie prezydentem, ułaskawi każdego, kto jest ukarany z powodu uchylania się od płacenia podatku dochodowego, którego Żółtek jest zdecydowanym przeciwnikiem.

Źródło: SE.pl, Onet News (kanał na Youtube), Isidorium

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ta strona wykorzystuje pliki cookies
W celu uniemożliwiania jej wykorzystywania tych danych wyłącz pliki cookies w opcjach swojej przeglądarki internetowej
Akceptuje