Nie dajmy zarabiać złym mediom na naszych kliknięciach. Wspierajmy za to prawdziwie dobre

Jak szukasz jakichś wiadomości, np. w wyszukiwarce Google, wyświetla Ci się cała lista linków. Nie dajmy się zwieść ciekawym tytułom. Nie dajmy się zwieść rzekomej bezstronności. Nie dajmy się zwieść rzekomo sprawdzonym informacjom. Nie wybierajmy przez to złych mediów. Proponuję wybrać te, które przez lata sprawdzałem. Łucznik Izydor publikuje listę portali.

Dziś szukaliśmy na pewien temat do artykułu. I zanim dotarliśmy do wiadomości, która pochodziłaby z medium nie liberalnego, lewicowego, nominalnie katolickiego, centrowego, opartego na niemieckim kapitale, lub plotkarskiego, musieliśmy dużo przewinąć. I tak jest ciągle. Zresztą katolickie, narodowe i prawicowe portale są jakby spychane na dalszy plan. Ktoś by powiedział: są mniejsze, później opublikowały informację i zajmują się bardziej publicystyką, niż wpisywaniem w swoje artykuły konkretnych fraz – a zatem to normalne. Może i tak. One jednak nie są wspierane zagranicznym kapitałem i nie mają swoich współpracowników w rodzaju szefów, czyli nie są jedynie polskimi filiami zagranicznych koncernów. Poza tym nie jest tak do końca – media te publikują szczegóły, które pomijane są przez te głównego nurtu.

Mógłbym jeszcze tak wiele pisać i przedstawić Państwu chwyty, jakie się stosuje. Musiałbym chyba jednak rozpisać się pewnie tak na… 20 stron.

Dlatego przejdę do produktu, który Państwa interesuje, czyli do listy portali, z których korzystamy. Jest tu podana lista jedynie prasy internetowej, bez uwzględnienia stacji telewizyjnych, radiowych, grup i forów, niemniej, jest to bogata baza, którą Państwu polecam. Chyba każda strona ma jakąś rzecz, z którą się nie zgadzamy, niemniej tylko te mogą być uznane za wystarczająco spełniające społeczne oczekiwania.

DziennikNarodowy.pl,

DoRzeczy.pl,

PCh24.pl,

Kresy.pl,

Konserwatyzm.pl,

MyslKonserwatywna.pl,

wMeritum.pl,

wGospodarce.pl,

wPolityce.pl,

NaszDziennik.pl,

RadioMaryja.pl,

wRealu24.pl,

NCzas.com,

Niedziela.pl,

Aleteia.pl,

MagnaPolonia.org,

WarszawskaGazeta.pl,

PolskaNiepodlegla.pl,

MediaNarodowe.com,

KrakowNiezależny.pl,

Kontrrewolucja.net,

Niewygodne.info.pl,

Wolna-Polska.pl,

StronaZycia.pl,

ZycieRodzina.pl

Oczywiście lista może być aktualizowana. I najbardziej polecam, rzecz jasna, Isidorium.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ta strona wykorzystuje pliki cookies
W celu uniemożliwiania jej wykorzystywania tych danych wyłącz pliki cookies w opcjach swojej przeglądarki internetowej
Akceptuje