PolakRadioShow: Nowy Ład Społeczny zgodnie z Chrystusowym Królestwem – rozmowa z doktorem Zygmuntem Hazuką

Oddolne uzdrowienie państwa, odradzanie Królestwa Polskiego, start przy Chrystusie Królu i Maryi Królowej – oto kierunek Grupy Inicjatywnej Nowego Ładu Społecznego. A o sprawie informuje oficer Wojska Polskiego.

Oficer Wojska Polskiego w stanie spoczynku, działający w polskich drużynach strzeleckich na terenie Pomorza, hetman królewski husarii – oto doktor Zygmunt Hazuka, z którym rozmawiałem na temat powstałej nowej inicjatywy. Za podstawę obierają pierwsze soboty miesiąca.

Czy partie polityczne zawsze ubiegają się o elektorat i zawsze ulegają presji?

– My, jako Chrześcijanie, w świecie jesteśmy mordowani, a w Polsce prześladowani.

– Będzie dochodziło do tego, że my, jako ludzie modlący się, będziemy napadani. Będziemy po prostu musieli bronić się przed atakami grup lewackich, które będą chciały zwalczać naszą wiarę, nasze grupy modlitewne i wręcz je fizycznie atakować. Stąd trzeba fizycznej obrony tych miejsc modlitewnych, które mają się tworzyć i powstawać w ramach budowania nowego ładu społecznego. Te miejsca modlitewne muszą być chronione przez chorągwie Husarii Chrystusa Króla jako oddziały szybkiego reagowania. Taka husaria to po prostu chorągiew składająca się ze 100 osób, na które będą wchodziły poszczególne grupy ludzi, 6-7-osobowe, tzw. szybkiego reagowania na miejscu zamieszkania.

IKEA, niszczenie obrazów Świętych jako wyraz sztuki, Maryja jako ochrona przed bestią, Król Polski duchowy czy fizyczny, antychryst i wniosek do prokuratury w sprawie obrazu Pana Jezusa Chrystusa Króla Polski przetrzymywanego u paulinów. A odpowiedzi na te wszystkie kwestie w nagraniu poniżej.

2 thoughts on “PolakRadioShow: Nowy Ład Społeczny zgodnie z Chrystusowym Królestwem – rozmowa z doktorem Zygmuntem Hazuką

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ta strona wykorzystuje pliki cookies
W celu uniemożliwiania jej wykorzystywania tych danych wyłącz pliki cookies w opcjach swojej przeglądarki internetowej
Akceptuje