Zapowiedź: Media w czasie pandemii – Webinar z red. Krzysztofem Ziemcem – rozmowę prowadzą Aleksandra Tokarz i Norbert Polak

Szanowni Państwo, tak w ramach zaliczenia przedmiotu na studia, ale pytania takie łatwe wcale nie będą. Jutro na żywo o 15:00. Gdzie? Kliknij na ten link, by dowiedzieć się więcej.

Jak już będzie bezpośredni link do transmisji, to zaktualizujemy ten post, a zatem jakiś czas przed 15:00 zapraszamy do zajrzenia tu jeszcze raz.

LINK DO TRANSMISJI: https://youtu.be/O7if2TsgPzs

Jak wyjaśniła Emilia Goryl na stronie wydarzenia:

,,Mamy przyjemność przedstawić gościa naszego spotkania, którym będzie dziennikarz Krzysztof Ziemiec. Absolwent Politechniki Warszawskiej oraz pracowni radiowej polsko-amerykańskiego studium dziennikarskiego.

Czynny zawodowo od 1994 roku, pracował między innymi w Programie III Polskiego Radia następnie prowadził serwisy informacyjne w stacji TVN24 po czym prowadził Wiadomości w TVP 1 oraz Panoramę w TVP2. W latach 2007-2008 był prowadzącym programu Puls Raport w TV Puls. Następnie prowadził głównie wydanie wiadomości w telewizyjnej jedynce oraz szereg programów publicystycznych zarówno telewizyjnych jak i radiowych. Od 7 lutego 2019 roku jest prezenterem kultowego programu Teleexpress oraz Teleexpress Extra na TVP1 oraz TVP Info”.

Z kolei Szymon Staszkiewicz napisał:

,,Dzień dobry!

Do naszego internetowego spotkania z red. Krzysztofem Ziemcem zostały niespełna 24 godziny! Pragniemy zatem jeszcze raz zachęcić wszystkich do uczestnictwa w jutrzejszym webinarze „Media w czasach pandemii”. Gwarantujemy, że czas spędzony z nami i naszym szanownym gościem będzie pełen merytoryki i ciekawych informacji. Oprócz naszych prowadzących, pytania będzie mógł zadać każdy z was, dlatego liczymy na waszą ciekawość, dociekliwość i aktywność. Bądźcie z nami!

Ważne!
Link do webinaru udostępnimy jutro na wydarzeniu.

Życzymy zdrowia i do zobaczenia!
Jutro tj. 26 maja godz.15.

„Obłęd rzeczywiście jest epidemią, ale ma dwa ulubione kanały rozprzestrzeniania się: media i Internet„
Bernard Minier”

Źródło: https://www.facebook.com/events/2554001731530456/?active_tab=discussion

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ta strona wykorzystuje pliki cookies
W celu uniemożliwiania jej wykorzystywania tych danych wyłącz pliki cookies w opcjach swojej przeglądarki internetowej
Akceptuje