Tommie Lindh- In Memorial – Hubert Grzywa

Ostatnio (10 mają 2020) miała miejsce śmierć Tommiego Lindha-19 letniego Szweda, który zginął ratując przypadkowo napotkaną dziewczynę przed gwałtem ze strony 22-letniego Saudyjczyka. Imigrant był uzbrojony w nóż i niestety całe zajście skończyło się śmiercią bohaterskiego Szweda (niedługo potem w szpitalu). Sytuacja w pewien sposób powtarza się.

W 2000 roku 17-letni Szwed Daniel Wretström został zaatakowany przez 15-osobową grupę imigrantów i zmarł na oczach próbującej go ratować młodej Szwedki. Tego typu dramatyczne wydarzenia mają korzenie w przyjmowaniu imigrantów w imię „tolerancji”. Do podobnych zdarzeń nie dochodziłoby, gdyby dzisiejsi europejczycy mieli mentalność Krzyżowców, którzy wiedzieli że nie można pozwolić na zniszczenie naszej cywilizacji. Śmierć Tommiego i innych ludzi poległych dla obrony naszej wiary i cywilacji powinna pokazać narodom Europy, czym jest islam i jakim śmiertelnym zagrożeniem jest dla naszego społeczeństwa. Gloria Victis!

Źródło: Nacjonalista.pl

Od autora:
Prowadzę grupę na Telegramie pod tytułem Krucjata Huberta. Poruszamy ważne tematy związane z polityką, historią, religią i kulturą. Chętnych zapraszam do kontaktu na email hubertgrzywa2005@gmail.com tam wszystko zostanie wytłumaczone

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ta strona wykorzystuje pliki cookies
W celu uniemożliwiania jej wykorzystywania tych danych wyłącz pliki cookies w opcjach swojej przeglądarki internetowej
Akceptuje