Zuzanna Wiewiórka otrzymała medal „Zasłużony dla Wymiaru Sprawiedliwości”

Minister Sprawiedliwości wyróżnił Medalem „Zasłużony dla Wymiaru Sprawiedliwości” Zuzannę Wiewiórkę – aktywną działaczkę pro-life

O Zuzannie Wiewiórce zaledwie kilka dni temu zrobiło się głośno w całej Polsce, gdy na światło dzienne wyszła informacja, iż uratowała życie dziecka zagrożonego aborcją. Zuzanna na jednej z grup, które mają za zadanie pomagać w aborcji, znalazła małoletnią dziewczynę, która chciała jej dokonać. Bez wahania napisała do Niej proponując swoją pomoc, gdy dziewczyna agresywnie odmówiła, napisała do Jej chłopaka z prośbą, by jeszcze raz przemyśleli decyzję o aborcji. Jak się jednak okazało, chłopak dziewczyny nawet nie wiedział, że jest ojcem, a sam jest przeciwnikiem aborcji. Poinformował On rodziców dziewczyny o planowanej przez Ich córkę aborcji. Sprawa zapewne przeszłaby bez echa, a o Zuzannie nikt by nie usłyszał, gdyby jakiś czas później nie dowiedziały się o niej osoby, które odpowiadają w Polsce za podziemie aborcyjne i nakłaniają kobiety, nawet te małoletnie, do zabijania swoich dzieci.

Hejt, który się wylał

Na Zuzannę wylała się ogromna fala hejtu, podsycana przez działaczy anty-life, którzy świadomie publikowali fejk newsy o tym, że nastoletnia matka może nie przeżyć porodu, że próbowała dokonać aborcji domowymi sposobami, że stan psychiczny dziewczyny się pogorszył, a nawet że dziewczyna zmarła przy porodzie. Wszystkie te kłamstwa oraz nawoływanie ze strony osób anty-life do publicznego puczu na Zuzannie sprawiły, że zaczęło przychodzić do Niej mnóstwo wiadomości, z których te z wyzwiskami są najłagodniejsze. Wiele z tych wiadomości to groźby karalne wprost mówiące o fizycznych atakach na Zuzannę oraz Jej rodzinę.

Zuzanna o odznaczeniu

Przyjmując odznaczenie dzielna proliferka powiedziała:

Wierzę i mam nadzieję, że to wyróżnienie nie jest tylko pustym gestem, ale że jest zapowiedzią końca dotychczasowej bezkarności środowisk aborcyjnych oraz zapowiedzią zmian prawa, które deprawuje myślenie społeczeństwa, pozwalając w niektórych sytuacjach na zabijanie nienarodzonych dzieci.

Ministerstwo Sprawiedliwości

Warto też wspomnieć, co Zuzanna Wiewiórka mówiła podczas wywiadu dla Radia Chrystusa Króla z Chicago:

Życie ludzkie nie ma ceny i gdybym przed zrobieniem tego wiedziała, ile nienawiści się na mnie wyleje, to nie zastanawiałabym się nawet chwili przed zrobieniem tego samego jeszcze raz.

Zuzanna Wiewiórka na antenie Radia Chrystusa Króla z Chicago

W tym miejscu chciałbym przypomnieć, iż od 3 lat w sejmie znajduje się projekt Zatrzymaj Aborcje autorstwa fundacji Życie i Rodzina, który zakłada wykreślenie eugenicznej przesłanki aborcyjnej

Uratowała niejedno dziecko

Zuzanna od lat działa bardzo aktywnie w dziedzinie pro-life. Stoi i ukazuje prawdę o aborcji na ulicach Polskich miast, angażuje się w zbiórki podpisów pod projektami przeciwko aborcji i seksualizacji dzieci, rozmawia i uświadamia społeczeństwo. To jednak nie jedyne Jej działania. Zuzannie udało się przedostać do wielu grup zarządzanych przez osoby zarabiające na aborcji, w których to kobiety w trudnej sytuacji są namawiane do podjęcia najgorszej decyzji w swoim życiu – zabicia własnego dziecka. Zuzanna poprzez rozmowę i oferowanie pomocy odciągnęła już od aborcji nie jedną kobietę i nie jedna matka jest Jej za to wdzięczna.

Aborcja farmakologiczna

Niezwykle niebezpieczna forma aborcji dla kobiety, nawet jeśli jest ona stosowana pod okiem „lekarzy”. Polega na przyjęciu dwóch środków, które mają za zadanie zabić dziecko w łonie matki. Wykonuje się ją do 10 tygodnia ciąży. Pierwsza z substancji ma za zadanie zatrzymać dopływ krwi do dziecka oraz jego odżywianie. Po przyjęciu jej jest jednak szansa na uratowanie dziecka, lecz należy szybko działać. Od 24 do 48 godzin po zażyciu pierwszej pigułki zażywa się drugą. Połączone działanie tych dwóch środków daje częste skurcze i silne krwawienie powodując wydalenie ciała zabitego dziecka z organizmu kobiety. Ten proces często jest bardzo silny i bolesny, a krwawienie trwa od kilkunastu godzin do nawet kilku dni. Po tym wszystkim u kobiety może wystąpić krwawienie trwające nawet przez kilka tygodni. Jedna na 12 kobiet krwawi dłużej niż 30 dni, a 1% potrzebuje hospitalizacji z powodu krwawienia. To fakty, o których środowiska aborcyjne nie wspominają.

Abby Johson o aborcji farmakologicznej

Abby jest amerykańską działaczką pro-life. Byłą dyrektor jednej z klinik aborcyjnych. Założycielką fundacji pomagającej odejść pracownikom zakładów mordowania dzieci przed narodzeniem ze swoich miejsc pracy. Sama w młodości dokonała dwóch aborcji, w tym jednej farmakologicznej, oto jak to opisuje w swoje książce pt. ,,Nieplanowane”.

Kolejne dni, samotnie spędzone w mieszkaniu, przypominały istną agonię. […] Dokuczały mi bolesne skurcze, trwające przez wiele dni. Byłam zbyt słaba by wstać z łóżka, miałam gorączkę i mocno krwawiłam. Potwornie się bałam […] Cierpiałam w samotności, nawet rodzicom o niczym nie powiedziałam

Gdy osoba nieletnia bierze się za aborcje…

Osoby nieletnie często nie zdają sobie sprawy z konsekwencji swoich czynów, a ich zachowania są nieodpowiedzialne. Aborcja farmakologiczna nie zawsze jest skuteczna, a środki do jej przeprowadzenia, przyjęte w niewłaściwej ilości, mogą spowodować wykrwawienie się na śmierć. Zuzanna Wiewiórka ratowała nie tylko dziecko zagrożone aborcją, ale wysoce prawdopodobne, iż ocaliła nastoletnią dziewczynę od śmierci.

Nie tylko Zuza

Ostatnimi czasy środowiska zarabiające na aborcji wzięły sobie na cel całą rodzinę Zuzanny. Puścili w świat mnóstwo kłamstw, a także sfabrykowali wypowiedzi Macieja – brata Zuzy – na których miał On popierać gwałcenie kobiet. Nie zaprzestali oni głosić kłamstw na Jego temat mimo dostarczenia im pisma z wyraźnym tego żądaniem oraz z apelem o sprostowanie.

Zgłoszenia do prokuratury

Instytut na rzecz kultury prawnej Ordo Iuris zagwarantował pomoc prawną Zuzannie. Do prokuratury wpłynęły już pierwsze zawiadomienia. Jedno z takich zawiadomień wystosowała Młodzież Wszechpolska. Dotyczy ono członka sztabu Małgorzaty Kidawy Błońskiej (byłej już kandydatki na urząd prezydenta RP), Kacpra Aleksandra Czechowicza. Ów działacz partii Nowoczesna nawoływał aby zadźgać nożem [nie cytujemy nawet ocenzurowanego wulgaryzmu, którego użył] działaczkę pro-life.

Wyłania się prawdziwy obraz środowisk anty-life

Miłość, tęcza i szacunek – to rzeczy którymi osoby anty-life wycierają sobie gębę. Ich miłość polega na grożeniu Zuzannie i Jej rodzinie śmiercią, na ciągłym hejtowaniu i wyzywaniu Jej. Oczywiście Zuzanna nie może nic powiedzieć na swoją obronę, gdyż byłaby to mowa nienawiści. Tak oto tolerują osoby o odmiennych poglądach ludzie z lewej strony barykady.

Na zakończenie przychodzi mi jeden cytat

Błogosławieni, którzy cierpią prześladowania dla sprawiedliwości, albowiem do nich należy królestwo niebieskie.

Mt 5, 3-12A

Pamiętajmy w naszych modlitwach o Zuzannie, Jej rodzinie, działaczach pro-life, wszystkich, którzy są zwiedzeni przez środowiska aborcyjne, ale przede wszystkim módlmy się za naszych nieprzyjaciół.

Zdjęcie: Profil Zuzanny Wiewiórki na Facebook’u

Link do wywiadu z Zuzanną Wiewiórką, którego pierwszą część wyemitowaliśmy w audycji młodzieżowej Radia Chrystusa Króla z Chicago, a następna już w czwartek:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ta strona wykorzystuje pliki cookies
W celu uniemożliwiania jej wykorzystywania tych danych wyłącz pliki cookies w opcjach swojej przeglądarki internetowej
Akceptuje