Apel: Legalna manifestacja w Kanadzie i puste szpitale w dobie rzekomej… pandemii koronawirusa – Beata

Kochani, co sobotę odbywa się protest w Toronto (i w innych kanadyjskich miastach) o Wolność i Prawa, przeciwko kłamstwom na temat wirusa i przeciwko tworzeniu się totalitarnemu reżimowi.

„Patrioci” sprawdzili szpitale poprzez całą Kanadę – stoją puste już od początku tego „więzienia”. Moja przyjaciółka sprawdziła i uchwyciła na wideo siedem w rejonie. Można nawet słyszeć śpiew ptaków w okolicach pogotowia – nawet jednej osoby nie było…

Gdy wracałam z Toronto z protestu, wraz ze znajomymi „Patriotami” zauważyliśmy wzdłuż autostrady nowe wieże 5-G (mniej więcej co kilometr z Toronto do Niagary)… Zebrane „materiały” na temat tego oszukaństwa się mnożą i wielu z nas zaczęło organizować się w protestach… Bardzo was proszę, abyście pomogli w zorganizowaniu większej ilości dzielnych patriotów – niech się przyłączą do protestu w Toronto lub zorganizują coś w innych lokacjach. W Toronto jest nas obecnie około 250-300. Gromadzimy się co sobotę w Queen Park, 12-2. Każdy przynosi transparenty, flagi kanadyjskie, megafony (jeżeli macie). Protest odbywa się jutro od 12:00 do 14:00 w pokojowej atmosferze. Policja jest dobrze do nas nastawiona, więc nie ma obawy przed przemocą, jaką widać w innych częściach świata (np. w Australii, w Anglii lub w Niemczech). My Polacy znamy opresję i prześladowania komunizmu, dlatego też nie możemy pozostawać obojętni na tworzenie się totalitarianizmu na globalną skalę. Powstańmy!!!
https://m.youtube.com/watch?v=bfzoVg1CzdM&feature=youtu.be

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ta strona wykorzystuje pliki cookies
W celu uniemożliwiania jej wykorzystywania tych danych wyłącz pliki cookies w opcjach swojej przeglądarki internetowej
Akceptuje