Petycja #muremzaprofesorem – Hubert Grzywa

Profesor Nalaskowski padł ofiarą ataków środowisk LGBT za artykuł „Wędrowni gwałciciele”. Mimo chwilowego ustania kryzysu środowiska pederastów powróciły do tej sprawy i chcą wyrzucenia lub „przynajmniej” zawieszenia profesora.

Profesor ma zostać przesłuchany przez Komisję Dyscyplinarną Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Profesor Nalaskowski sprzeciwił się niedawno również represjonowaniu Kościoła w Polsce i na świecie przez niedopuszczanie wiernych do sakramentów.  W tym samym czasie wielu profesorów (prof. Kochanowski, prof. Hartman) o lewicowych poglądach nie jest represjonowanych pomimo używania w strefie publicznej słów niegodnych swojej funkcji i znieważania dobrego imienia przeciwników LGBT (m.in. Jakuba Baryły).

Poniższa petycja skierowana jest do wszystkich chcących pomóc profesorowi, który padł ofiarą samosądów neomarksistowskiej nowomowy. Nie pozwólmy, aby prawda była tłumiona.

#MuremzaProfesorem https://muremzaprofesorem.pl/

Od autora:
Prowadzę grupę na Telegramie pod tytułem Krucjata Huberta. Poruszamy ważne tematy związane z polityką, historią, religią i kulturą. Chętnych zapraszam do kontaktu na email hubertgrzywa2005@gmail.com tam wszystko zostanie wytłumaczone 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ta strona wykorzystuje pliki cookies
W celu uniemożliwiania jej wykorzystywania tych danych wyłącz pliki cookies w opcjach swojej przeglądarki internetowej
Akceptuje