Jane Burgermeister: Nadchodzi nowa fałszywa pandemia i zabójcze szczepionki! – Józef Bizoń

To jest ta dziennikarka, która narobiła rabanu na cały świat uniemożliwiając w 2009 r. masowe szczepienia ludzi zatrutą szczepionką przeciw świńskiej grypie.

Punktem wyjścia do masowych szczepień było wywołanie masowego strachu u ludzi. Epatowanie ludzi pokazywanymi trupami. Dokładnie tak jak teraz to się dzieje. Pokazuje mechanizm i powiązania personalne. Mówi jak usiłowano ją za to zniszczyć. Jednak w nagraniu bezsensownie łączy katastrofę smoleńską z odmową zakupu szczepionki przez Ewę Kopacz (co jest faktem bezspornym) – wówczas ministra zdrowia rządu PO i PSL. W katastrofie smoleńskiej zginęli głównie ludzie obozu prezydenckiego PiS.

To Marek Podlecki, który teraz zmarł w niewyjaśnionych okolicznościach, bardzo szybko przeniósł doniesienia Jane Burgermeister na grunt polski i w obszar polskojęzyczny. Potem do tego doklejali się inni. Ten mechanizm doklejania się pokazuje również Jane Burgermeister w swym nagraniu.

Dodatek Isidorium:

Eucharystia i zmartwychwstały Chrystus

37. Skoro liturgia eucharystyczna jest ze swej istoty actio Dei, która włącza nas w Jezusa poprzez Ducha, to jej fundament nie zależy od naszego upodobania i uczestniczenie w niej nie może być poddane presji chwilowej mody. Niepodważalne znaczenie ma tu stwierdzenie św. Pawła: „Fundamentu bowiem nikt nie może położyć innego, jak ten, który jest położony, a którym jest Jezus Chrystus ” (1 Kor 3, 11). I znowu, to Apostoł Narodów zapewnia nas, że w odniesieniu do Eucharystii nie przekazuje nam swojej osobistej nauki, ale tę, którą on sam otrzymał (por. 1 Kor 11, 23). Celebracja Eucharystii zakłada więc żywą tradycję. Kościół celebruje Ofiarę eucharystyczną w posłuszeństwie wobec nakazu Chrystusa, wychodząc od spotkania ze Zmartwychwstałym oraz od wylania Ducha Świętego. Z tej racji, wspólnota chrześcijańska od początku jednoczy się dla fractio panis w dniu Pańskim. Dzień, w którym Chrystus powstał z martwych, niedziela, jest również pierwszym dniem tygodnia, w którym tradycja starotestamentalna widziała początek stworzenia. Dzień stworzenia stał się teraz dniem „nowego stworzenia”, dniem naszego wyzwolenia, w którym sprawujemy pamiątkę Chrystusa umarłego i zmartwychwstałego[113].

Źródło; http://www.vatican.va/content/benedict-xvi/pl/apost_exhortations/documents/hf_ben-xvi_exh_20070222_sacramentum-caritatis.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ta strona wykorzystuje pliki cookies
W celu uniemożliwiania jej wykorzystywania tych danych wyłącz pliki cookies w opcjach swojej przeglądarki internetowej
Akceptuje