Po prostu stał się cud, w który aż trudno uwierzyć – Halina Łabądź

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

Chciałam się podzielić moją ogromną radością, związaną z nawróceniem Proboszcza z mojej Parafii.
Po prostu stał się jakiś cud, w który aż trudno uwierzyć.
W tej Parafii od bardzo dawna tzn. od kilkudziesięciu lat, Komunia Święta, była udzielana na stojąco.
Ja wiele razy rozmawiałam z Proboszczem w tej bolesnej dla mnie sprawie. Prosiłam i dawałam różne publikacje, książki, świadectwa jak powinno się przyjmować Pana Jezusa, ale to nic nie pomagało. Serce mnie bolało jak widziałam ludzi stojących gęsiego i przyjmujących w postawie stojącej Eucharystię.
Nie chcąc patrzeć na to jak Pan Jezus jest lekceważony, przestałam tam uczęszczać na Msze Święte i chodziłam do Kościoła gdzie wszyscy wierni przyjmowali godnie Ciało Pana Jezusa, na kolanach. 

Dziś z ciekawości, zapytałam dwie moje znajome, jak jest przyjmowana Komunia Św. w tej mojej Parafii po tym zarządzeniu Episkopatu? I obie powiedziały że teraz wszyscy Komunię Św. przyjmują na klęcząco i na język, nie na rękę. Po prostu nie mogłam uwierzyć w to co usłyszałam. Tak się ucieszyłam z tej wiadomości, że aż skakałam z radości. Cieszyłam się jak dziecko.

19 marca br. w Święto Świętego Józefa, Ks. Proboszcz mojej parafii wydał zarządzenie, że od tego dnia Komunia Święta będzie udzielana w postawie klęczącej i do ust. Księża przed każdą Mszą Św. ogłaszają te zarządzenie wszystkim wiernym i pilnują tego, prosząc wszystkich, którzy mają zdrowe kolana o klękanie. Po prostu, aż zapiera dech z wrażenia.
Tym bardziej jest to zadziwiające, że to się zaczęło w dobie koronawirusa, gdzie decyzją Episkopatu Polski jest niemalże nakaz przyjmowania Pana Jezusa na rękę. I wiele Kościołów w których do tej pory Komunia Św. była udzielana na kolanach i do ust, teraz wprowadziło to zarządzenie Episkopatu i zmuszają ludzi do takiego świętokradczego przyjmowania Pana Jezusa. Między innymi ten Kościół do którego często chodziłam, też to zarządzenie Episkopatu egzekwuje.
Ja już od kilku miesięcy modlę się za tego naszego Proboszcza i także moja znajoma omadla go od kilku lat. Pan Bóg wysłuchał tych naszych próśb i stał się taki cud, że aż trudno mi w niego uwierzyć. Bogu niech będą dzięki.
Zachęcam wszystkich do systematycznej, stałej modlitwy za wszystkich Kapłanów. Tylko jak nawrócimy naszych Kapłanów, oni nawrócą nasze dzieci i młodzież. Potrzebujemy dużo Świętych Kapłanów, żeby odnowić oblicze Ziemi, odnowić Wiarę, Nadzieję i Miłość i uratować się przed wieczną karą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ta strona wykorzystuje pliki cookies
W celu uniemożliwiania jej wykorzystywania tych danych wyłącz pliki cookies w opcjach swojej przeglądarki internetowej
Akceptuje