Nie chce truć chemią. Przemysłowi się to nie podoba, więc zmusiło Allegro, Biedronkę i Carrefoura do cenzury

Autor książki ,,Ukryte terapie. Czego ci lekarz nie powie” spotkał się ze wściekłością medycyny akademickiej. Jego miesięcznik został w Biedronce i w Carrefourze wycofany ze sprzedaży, zaś w Allegro zablokowano możliwość kupna jego książek. Do walki włączył się sam Główny Inspektor Sanitarny. Akurat wtedy, gdy autor podał, jaki jest lek na koronawirusa.

To i tak nie było trudne – w końcu Allegro należy do trzech zagranicznych firm, Biedronka do portugalskiego kapitału, a Carrefour do francuskiego imperium.

Jerzy Zięba prowadzi od lat swój kanał na Youtube i wraz z innymi wydaje miesięcznik ,,Zdrowie bez leków”, gdzie propaguje naturalne sposoby leczenia. Rozwiewa wiele mitów i pokrętnych tłumaczeń przemysłu farmaceutycznego, któremu zawierza władza.

Do wyżej wymienionych sklepów zadzwonił portal Cowzdrowiu.pl i wymusił na nich blokowanie wolności słowa. Powodem tej decyzji było również wskazanie, że w mediach tych publikują także dwaj przeciwnicy szczepień, czyli doktor Jerzy Jaśkowski i doktor Hubert Czerniak. Treści w wydawnictwach Zięby skrytykował również Główny Inspektor Sanitarny, Jarosław Pinkas ze względu na prezentowanie ,,nieuznanej wiedzy medycznej”.

Jako lek na koronawirusa Jerzy Zięba podaje dużą dawkę witaminy C z dodatkiem perhydrolu.

Źródło: wGospodarce.pl, WirtualneMedia.pl, PCLab.pl

Zdjęcie: https://www.facebook.com/pg/Jerzy-Zięba-grupa-wsparcia-1006179902865290/posts/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ta strona wykorzystuje pliki cookies
W celu uniemożliwiania jej wykorzystywania tych danych wyłącz pliki cookies w opcjach swojej przeglądarki internetowej
Akceptuje