Nie chce truć chemią. Przemysłowi się to nie podoba, więc zmusiło Allegro, Biedronkę i Carrefoura do cenzury

Autor książki ,,Ukryte terapie. Czego ci lekarz nie powie” spotkał się ze wściekłością medycyny akademickiej. Jego miesięcznik został w Biedronce i w Carrefourze wycofany ze sprzedaży, zaś w Allegro zablokowano możliwość kupna jego książek. Do walki włączył się sam Główny Inspektor Sanitarny. Akurat wtedy, gdy autor podał, jaki jest lek na koronawirusa.

To i tak nie było trudne – w końcu Allegro należy do trzech zagranicznych firm, Biedronka do portugalskiego kapitału, a Carrefour do francuskiego imperium.

Jerzy Zięba prowadzi od lat swój kanał na Youtube i wraz z innymi wydaje miesięcznik ,,Zdrowie bez leków”, gdzie propaguje naturalne sposoby leczenia. Rozwiewa wiele mitów i pokrętnych tłumaczeń przemysłu farmaceutycznego, któremu zawierza władza.

Do wyżej wymienionych sklepów zadzwonił portal Cowzdrowiu.pl i wymusił na nich blokowanie wolności słowa. Powodem tej decyzji było również wskazanie, że w mediach tych publikują także dwaj przeciwnicy szczepień, czyli doktor Jerzy Jaśkowski i doktor Hubert Czerniak. Treści w wydawnictwach Zięby skrytykował również Główny Inspektor Sanitarny, Jarosław Pinkas ze względu na prezentowanie ,,nieuznanej wiedzy medycznej”.

Jako lek na koronawirusa Jerzy Zięba podaje dużą dawkę witaminy C z dodatkiem perhydrolu.

Źródło: wGospodarce.pl, WirtualneMedia.pl, PCLab.pl

Zdjęcie: https://www.facebook.com/pg/Jerzy-Zięba-grupa-wsparcia-1006179902865290/posts/

Dodatek Isidorium:

CELEBRACJĘ EUCHARYSTYCZNĄ SPRAWUJE „CHRISTUS TOTUS”

Christus totus in capite et in corpore

36. Wewnętrzne piękno liturgii ma jako swój właściwy podmiot Chrystusa zmartwychwstałego i uwielbionego w Duchu Świętym, który włącza Kościół w swoje działanie[109]. W tej perspektywie bardzo odpowiednie będzie przywołanie na myśl słów św. Augustyna, które trafnie opisują dynamikę wiary właściwą Eucharystii. Wielki Święty z Hippony, właśnie w odniesieniu do tajemnicy eucharystycznej ukazuje, jak Chrystus upodabnia nas do siebie: „Chleb ten, który widzicie na ołtarzu, poświęcony słowem Bożym, jest Ciałem Chrystusa. Kielich ten, a raczej to, co jest w kielichu, poświęcone słowem Bożym, jest Krwią Chrystusa. W ten sposób chciał Chrystus Pan dać Ciało swe i Krew swoją, którą wylał za nas na odpuszczenie grzechów. Jeśli dobrze przyjęliście Ciało Pańskie, to staliście się tym, co do serc swoich przyjęliście, tzn. Chrystusem”[110]. A zatem, „nie tylko staliśmy się chrześcijanami, lecz Chrystusem”[111]. Dlatego możemy kontemplować tajemnicze działanie Boga, w którym mieści się głęboka jedność pomiędzy nami i Panem Jezusem: „Nie jest Chrystus w ten sposób głową, iżby nie był w ciele, lecz cały jest Chrystus i głową i ciałem”[112].

Źródło: http://www.vatican.va/content/benedict-xvi/pl/apost_exhortations/documents/hf_ben-xvi_exh_20070222_sacramentum-caritatis.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ta strona wykorzystuje pliki cookies
W celu uniemożliwiania jej wykorzystywania tych danych wyłącz pliki cookies w opcjach swojej przeglądarki internetowej
Akceptuje