Wielu nienawidzi tego 16-latka, a niektórzy niszczą mu życie. Ktoś włamał się na konto Jakuba Baryły

Redakcja Isidorium otrzymała wiadomość, iż ktoś ponownie podszywa się pod naszego serdecznego przyjaciela Kubę. W związku z tym, apelujemy i PROSIMY O ROZPOWSZECHNIANIE TEGO LINKU!

Jak dowiedzieliśmy się dosłownie przed chwilą, już drugi raz włamano się na konto Jakuba Baryły na Twitterze i kieruje się tę aktywność na niestosowne strony związane z LGBT. Przez to 5,5 tysiąca osób dostawało powiadomienia o rzekomych działaniach Jakuba. Nasz bohater musiał niestety usunąć konto, aby nie dopuścić do dalszego fałszowania jego odważnej działalności. Jak widać robią wszystko, byleby zagłuszyć fakt, że istnieje taki wspaniały młodzieniec, który budzi całą Polskę i wskazuje swą postawą na największego wroga zepsucia, Jezusa Chrystusa.

Prosimy o modlitwę i ROZPOWSZECHNIANIE TEJ WIADOMOŚCI! Trzeba bronić współczesnych, ośmielę się rzec, proroków, gdyż niewielu zostało tych, którzy potrafią jeszcze sprzeciwić się medialnemu imperium demoralizacji. Niech Matka Boża Królowa Polski wspomaga tego szlachetnego człowieka!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ta strona wykorzystuje pliki cookies
W celu uniemożliwiania jej wykorzystywania tych danych wyłącz pliki cookies w opcjach swojej przeglądarki internetowej
Akceptuje