Wielu nienawidzi tego 16-latka, a niektórzy niszczą mu życie. Ktoś włamał się na konto Jakuba Baryły

Redakcja Isidorium otrzymała wiadomość, iż ktoś ponownie podszywa się pod naszego serdecznego przyjaciela Kubę. W związku z tym, apelujemy i PROSIMY O ROZPOWSZECHNIANIE TEGO LINKU!

Jak dowiedzieliśmy się dosłownie przed chwilą, już drugi raz włamano się na konto Jakuba Baryły na Twitterze i kieruje się tę aktywność na niestosowne strony związane z LGBT. Przez to 5,5 tysiąca osób dostawało powiadomienia o rzekomych działaniach Jakuba. Nasz bohater musiał niestety usunąć konto, aby nie dopuścić do dalszego fałszowania jego odważnej działalności. Jak widać robią wszystko, byleby zagłuszyć fakt, że istnieje taki wspaniały młodzieniec, który budzi całą Polskę i wskazuje swą postawą na największego wroga zepsucia, Jezusa Chrystusa.

Prosimy o modlitwę i ROZPOWSZECHNIANIE TEJ WIADOMOŚCI! Trzeba bronić współczesnych, ośmielę się rzec, proroków, gdyż niewielu zostało tych, którzy potrafią jeszcze sprzeciwić się medialnemu imperium demoralizacji. Niech Matka Boża Królowa Polski wspomaga tego szlachetnego człowieka!

Dodatek Isidorium:

CZĘŚĆ DRUGA

EUCHARYSTIA, TAJEMNICA CELEBROWANA

„Zaprawdę, zaprawdę powiadam wam: Nie Mojżesz dał wam chleb z nieba, ale dopiero Ojciec mój da wam prawdziwy chleb z nieba” (J 6, 32) 

Lex orandi i lex credendi 

34. Na Synodzie Biskupów rozważano wiele na temat wewnętrznej relacji pomiędzy wiarą i celebracją, uwydatniając jasno związek pomiędzy lex orandi i lex credendi oraz podkreślając prymat czynności liturgicznej. Eucharystię należy przeżywać jako tajemnicę wiary autentycznie celebrowaną, w pełnej świadomości, że „intellectus fidei w Kościele pozostaje w pierwotnym związku z czynnością liturgiczną”[105]. W tym zakresie refleksja teologiczna nie może nigdy abstrahować od porządku sakramentalnego, ustanowionego przez samego Chrystusa. Z drugiej zaś strony akcja liturgiczna nigdy nie może być rozważana powierzchownie, w oderwaniu od tajemnicy wiary. Źródłem naszej wiary i liturgii eucharystycznej jest bowiem samo wydarzenie: dar, jaki Chrystus uczynił z samego siebie w tajemnicy paschalnej.

Źródło: http://www.vatican.va/content/benedict-xvi/pl/apost_exhortations/documents/hf_ben-xvi_exh_20070222_sacramentum-caritatis.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ta strona wykorzystuje pliki cookies
W celu uniemożliwiania jej wykorzystywania tych danych wyłącz pliki cookies w opcjach swojej przeglądarki internetowej
Akceptuje