Krzysztof Bosak: poślubiłem moją ukochaną Karinę

,,Dziś dla mnie wielki dzień: poślubiłem moją ukochaną Karinę. Nie informowałem o niczym wcześniej ponieważ chcieliśmy zachować prywatny charakter wydarzenia, jednak media i tak od tygodni nie dawały nam spokoju.

Moja żona pochodzi ze Szczecina, z wykształcenia jest prawnikiem, pracuje jako ekspert w Instytucie Ordo Iuris. Prowadzi tam projekt Centrum Wolności Religijnej. Podobnie jak ja od wielu lat mieszka w Warszawie i angażuje się na rzecz realizacji konserwatywnych idei. Jej pasją sportową jest taniec towarzyski 🙂 Pozdrawiamy Was serdecznie i wspólnie dziękujemy za wszystkie życzenia i dobre słowa, które z różnych stron do nas docierają. Prosimy o modlitwę!”

Pan Krzysztof daje dobry przykład jako przyszła potencjalna głowa nie tylko małżeństwa i rodziny, ale i państwa polskiego. Dobre jest promowanie Sakramentu Małżeństwa, gdy podważa się wymiar duchowy człowieka, burzy się ład moralny i spada dzietność wśród Polaków. Redakcja Isidorium składa życzenia błogosławieństwa Pana Jezusa Chrystusa Króla Polski, prowadzenia Bogurodzicy Dziewicy Maryi Królowej Polski i opieki Przeczystego Jej Oblubieńca i Przybranego Taty Dzieciątka, Świętego Józefa!

A tu nasz niedawny wywiad: http://isidorium.com/2019/12/21/niech-polska-pozostanie-krajem-normalnym-ale-silnym-wywiad-z-poslem-krzysztofem-bosakiem-2/, tu zaś podsłuchane… http://isidorium.com/2020/01/18/podsluchalem-polityka-bosak-juz-nam-nie-umknie/

Zdjęcia: profil Krzysztofa Bosaka na Facebook’u

One thought on “Krzysztof Bosak: poślubiłem moją ukochaną Karinę

  1. Króluj nam Chryste z Maryja Królowa poprzez przyszłego prezydenta Polski który zacznie prezydenturę cudem Bożym zdobyta od intronizacji Jezusa na Duchowego Króla Polski a jakże Bóg będzie błogosławił Młodym Nowozencom Parze Prezydenckiej Polsce i światu 🙏❤️❤️

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ta strona wykorzystuje pliki cookies
W celu uniemożliwiania jej wykorzystywania tych danych wyłącz pliki cookies w opcjach swojej przeglądarki internetowej
Akceptuje