1148,60 zł. Podziękowania dla tych, którzy mnie wsparli finansowo i co nowego mamy na stronie

Isidorium się rozwija, również dzięki kilku osobom, które odpowiedziały na mą prośbę o pomoc.

Zrzutka się zakończyła (https://zrzutka.pl/6datyv), zebrałem 125 złotych (złotówka ode mnie na weryfikację konta). 50 złotych od Stanisława Polaka, reszta od wpłacających wolących nie ujawnić swych danych publicznie. Otrzymałem również 250 euro (1023,60 zł) od pewnej osoby. Razem zatem 1148,60 zł. Wielkie Bóg zapłać dla Wszystkich Darczyńców! Zebrane środki umożliwiły zakup dyktafonu DR-40, a więc ze stabilnym kabelkiem, dzięki czemu zdecydowanie zmniejszyło się ryzyko nagrania złej jakości rozmowy i konieczności jej przepisywania, jeśli było to możliwe. To bardzo ważne w kontaktach z osobistościami i nie zawodzeniu ludzi. Dzięki Wam możemy zdecydowanie obniżyć takie ryzyko! Kwota umożliwiła także poszerzenie i kontynuowanie działalności ewangelizacyjnej i organizacyjnej, którą staram się prowadzić głównie pod szyldem Isidorium, które nie ma być jedynie portalem, ale, daj Boże, wspierającą się wzajemnie i walczącą dla Pana Jezusa Chrystusa Króla Polski i Bogurodzicy Dziewicy Maryi Królowej Polski wspólnotą. Ze względu na dobro sprawy nie mogę zdradzić wszystkich szczegółów, lecz dziękuję za obdarzenie mnie Państwa zaufaniem. Dodam także, iż środki posłużyły w dalszej realizacji audycji młodzieżowej Radia Chrystusa Króla z Chicago, której mam niezasłużony zaszczyt być redaktorem prowadzącym.

Niektórzy mówią, że jestem wręcz zbyt uczciwy, więc może to być dodatkowa gwarancja, że otrzymane środki wykorzystałem i wykorzystuję w jak najlepszy sposób, a jeśli nie, to już mój Pan i Król mnie rozliczy. Jeszcze raz serdecznie dziękuję za okazane reakcje!

A teraz, co nowego mamy na stronie. Prócz nowego, dynamicznego i ładnego szablonu dla portalu, o czym już pisałem, mamy podstronę z tradycyjną liturgią, gdzie mogą Państwo dowiedzieć, gdzie i kiedy jest odprawiana oraz przejść na stronę z tekstami na dany dzień. Wkrótce mamy nadzieję udostępnić również informacje do Novus Ordo Missae na naszej stronie dzięki aplikacji pewnego portalu. Dodajemy także co kilka dni mem dnia oraz dostępny jest również bezpośredni link do rozkładów jazdy miejskiej w całej Polsce. Mamy już plany dotyczące budowy kolejnych przydatnych Państwu plików, linków i narzędzi.

Jeszcze raz dziękuję Wam serdecznie! Niech Aniołowie Pańscy nam pomagają w życiu zarówno prywatnym, jak i publicznym i niech prowadzą nas do umiłowania Boga i Jego dzieł!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ta strona wykorzystuje pliki cookies
W celu uniemożliwiania jej wykorzystywania tych danych wyłącz pliki cookies w opcjach swojej przeglądarki internetowej
Akceptuje