Ksiądz z kałachem za chwilę podbije świat. Po 100 latach odkryto ,,tajną” organizację

W Polsce odkryto obóz dla somalijskich asasinów zwanych ,,bojówkarzami”. Szkolili licealistów, ucząc między innymi, jak przebijać szyję i to atrapami noży. Okazuje się, że od lat przewodził im człowiek, z którym niedawno przeprowadzaliśmy wywiad…

Gazeta Wyborcza poinformowała, że w Nekielce koło Wrześni (Wielkopolska) nieliczna grupa Harcerstwa Rzeczypospolitej Polskiej szkoliła komandosów na wzór somalijskich dzieci, które są ponoć najokrutniejsze na świecie. Nastolatkowie ubrani w moro spokojnie robili sobie zdjęcia i wstawiali na grupę na jednym z portali społecznościowych.

Najlepsze jest to, że o wszystkim wiedzieli ich rodzice, a takie szkolenia skautingowe odbywają się już od… ponad 100 lat.

Redakcja gazety zgłosiła sprawę do krakowskich szkół, w których pracuje Ksiądz Marcin Kostka – oto główny prowodyr nie tylko patriotycznej, ale i katolickiej kontrrewolucji wśród młodzieży! Ksiądz Marcin jest katechetą, posiada stopień wojskowy majora i jest przełożonym Bractwa Kapłańskiego Świętego Piotra w Polsce. Celebruje tradycyjną liturgię m.in. w kościele Świętego Krzyża w Królewskim Mieście Krakowie. Jest również naczelnikiem właśnie Harcerstwa Rzeczypospolitej Polskiej.

Dodatkowo, harcerze, których organizacja ma charakter także paramilitarny z możliwością zdobywania stopni wojskowych, ćwiczyła nie tylko sposoby walki, ale również udzielania pierwszej pomocy, wyciągania auta z zapadliska, ochrony VIP-ów i działań antyterrorystycznych. Odwiedzili także Muzeum Powstania Wielkopolskiego.

Celem organizacji jest ,,formowanie młodych katolików, patriotów i dobrych, odważnych ludzi”.

Dlatego właśnie ,,Gwiazda Śmierci”, jak określa Gazetę Wyborczą Grzegorz Braun, nie jest, jak powiedział jeden z moich znajomych, ,,najbardziej obiektywną gazetą, jaka zna na świecie”. I mówił to, niestety, poważnie.

Rodzice dzieci opublikowali oświadczenie:

A ja zapraszam do wysłuchania wywiadu, który nagraliśmy właśnie z tym wspaniałym kapłanem, który jest blisko młodych jak prawdziwy, dzielny pasterz: http://isidorium.com/2020/01/16/viii-audycja-mlodziezowa-radia-chrystusa-krola-z-chicago/ i http://isidorium.com/2020/01/23/ix-audycja-mlodziezowa-radia-chrystusa-krola-z-chicago/

Przeprowadzaliśmy wywiady także z jednym z członków tej ,,nowej, najniebezpieczniejszej organizacji świata”: http://isidorium.blogspot.com/2018/06/za-zyciem-od-krakowa-po-chicago-wywiad.html i http://isidorium.blogspot.com/2019/06/prawo-naturalne-nie-pozwala-otworzyc.html

PS: Zapraszamy również na tradycyjną liturgię. Więcej informacji na podstronie po prawej stronie naszego bloga albo na blog.lucznika.izydora@gmail.com Chętnie pomożemy w przeżyciu pierwszy raz tej ,,najpiękniejszej rzeczy po tej stronie Nieba”, jak to powiedział anglikanin, który nawrócił się na Katolicyzm, czyli Gilbert Chesterton.

Źródło: Wyborcza.pl, DoRzeczy.pl, WP.pl, KRKNews.pl, PCh24.pl, Isidorium

Zdjęcie: https://www.facebook.com/HarcerstwoRP/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ta strona wykorzystuje pliki cookies
W celu uniemożliwiania jej wykorzystywania tych danych wyłącz pliki cookies w opcjach swojej przeglądarki internetowej
Akceptuje