HOT NEWS: Krzysztof Bosak kandydatem Konfederacji Wolność i Niepodległość na prezydenta Rzeczypospolitej

Po głosowaniach we wszystkich regionach Polski, elektorzy, w amerykańskim stylu prawyborów, zadecydowali, kto ostatecznie będzie reprezentował Konfederację Wolność i Niepodległość w wyścigu o fotel prezydenta naszej Ojczyzny.

Na trwającym w obecnej stolicy Polski [łucznik Izydor: wiadomo – Kraków rządzi!] głosowaniu elektorzy wybrani przez każdego z kandydatów Konfederacji decydowali o podziale głosów. Na poszczególnych etapach odpadali kolejno: Paweł Skutecki, Krzysztof Tołwiński, Magdalena Ziętek-Wielomska, Jacek Wilk (stwierdził jednak, że przy tak dobrej atmosferze czuje się jak zwycięzca), Janusz Korwin Mikke, Konrad Berkowicz, Artur Dziambor. W finale, głosem narady Artura Dziambora i jego elektorów, z Grzegorzem Braunem wygrał Krzysztof Bosak i to on zostanie kandydatem Konfederacji na prezydenta RP.

Nasza Redakcja niedawno miała zaszczyt przeprowadzić wywiad z panem posłem Krzysztofem Bosakiem: http://isidorium.com/2019/12/21/niech-polska-pozostanie-krajem-normalnym-ale-silnym-wywiad-z-poslem-krzysztofem-bosakiem-2/

Źródło: nczas.com

Dodatek Isidorium:

FUNDAMENTY KRÓLEWSKIEJ GODNOŚCI CHRYSTUSA

 13.  Na czym zaś polega ta godność i władza Pana Naszego, trafnie określa Cyryl Aleksandryjski: „Dzierży On, jednym słowem, panowanie nad wszystkim stworzeniem, nie siłą wymuszone, ani od nikogo z zewnątrz, ale na mocy swej istoty i natury” (In Luc. 10); znaczy to, że władza Jego opiera się na tym przedziwnym zjednoczeniu, które zwiemy hipostatycznym. Stąd wniosek, że Chrystusowi należy się uwielbienie od ludzi i od aniołów, nie tylko jako Bogu, lecz zarazem aniołowie i ludzie mają być posłuszni i ulegli Jego władzy, jako Człowieka, mianowicie, iż na mocy samego zjednoczenia hipostatycznego Chrystus panuje nad całym stworzeniem.

Atoli cóż może być dla nas piękniejszego lub milszego do pomyślenia jak to, że Chrystus panuje nad nami nie tylko z prawa natury, lecz także i z prawa, które Sobie nabył, mianowicie przez dzieło odkupienia? Oby wszyscy ludzie, zapominający o tym, rozważyli to, jak drogo kosztowaliśmy Zbawcę Naszego: „nie skazitelnym złotem albo srebrem jesteście wykupieni… ale drogą krwią jako baranka niezmazanego i niepokalanego Chrystusa (1 P l,18-19). Nie należymy już do siebie, skoro Chrystus „zapłatą wielką” (1 Kor 6, 20) nas kupił; same nawet ciała nasze „są członkami Chrystusowymi” (1 Kor 6, 15).

Źródło: http://www.nonpossumus.eu/encykliki/Pius_XI/quas_primas/qp.php

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ta strona wykorzystuje pliki cookies
W celu uniemożliwiania jej wykorzystywania tych danych wyłącz pliki cookies w opcjach swojej przeglądarki internetowej
Akceptuje