HOT NEWS: Krzysztof Bosak kandydatem Konfederacji Wolność i Niepodległość na prezydenta Rzeczypospolitej

Po głosowaniach we wszystkich regionach Polski, elektorzy, w amerykańskim stylu prawyborów, zadecydowali, kto ostatecznie będzie reprezentował Konfederację Wolność i Niepodległość w wyścigu o fotel prezydenta naszej Ojczyzny.

Na trwającym w obecnej stolicy Polski [łucznik Izydor: wiadomo – Kraków rządzi!] głosowaniu elektorzy wybrani przez każdego z kandydatów Konfederacji decydowali o podziale głosów. Na poszczególnych etapach odpadali kolejno: Paweł Skutecki, Krzysztof Tołwiński, Magdalena Ziętek-Wielomska, Jacek Wilk (stwierdził jednak, że przy tak dobrej atmosferze czuje się jak zwycięzca), Janusz Korwin Mikke, Konrad Berkowicz, Artur Dziambor. W finale, głosem narady Artura Dziambora i jego elektorów, z Grzegorzem Braunem wygrał Krzysztof Bosak i to on zostanie kandydatem Konfederacji na prezydenta RP.

Nasza Redakcja niedawno miała zaszczyt przeprowadzić wywiad z panem posłem Krzysztofem Bosakiem: http://isidorium.com/2019/12/21/niech-polska-pozostanie-krajem-normalnym-ale-silnym-wywiad-z-poslem-krzysztofem-bosakiem-2/

Źródło: nczas.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ta strona wykorzystuje pliki cookies
W celu uniemożliwiania jej wykorzystywania tych danych wyłącz pliki cookies w opcjach swojej przeglądarki internetowej
Akceptuje